Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA we współpracy z Centrum Kultury w Łęcznej realizuje w 2011 r. kolejną edycję projektu Łęczyńskie wspomnienia. W ramach zadania przewidziane są spotkania indywidualne i grupowe z łęczyńskimi seniorami, podczas których będą zbierane wspomnienia i relacje dotyczące legend, zwyczajów łęczyńskich i opowieści z lat dziecięcych. Animatorem spotkań będzie łęczyńska poetka i pisarka Maria Kieres-Kramek.

Osoby zainteresowane współpracą lub chcące podzielić się swoimi wspomnieniami prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez pocztę elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator projektu: Paweł Brodzisz – 8888 23327

Zadanie jest dofinansowane przez Gminę Łęczna i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.