Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA zaprasza łęczyńskich seniorów na kolejne spotkanie w ramach realizacji projektu Łęczyńskie wspomnienia 2010.

Spotkanie poprowadzi łęczyńska poetka i autorka książek opisujących wspomnienia mieszkańców naszego miasta - Maria Kieres-Kramek.

Celem spotkania jest zbieranie materiałów do  napisania czwartej cześci Łęczyńskich wspomnień - dotychczas ukazały się: Łęczna w blasku zzabasowych świec (2008), Łęczyński wrzesień (2009) i Anioły nad Łęczną (2009).

Zapraszamy do CK - Osiedlowego Domu Kultury ul. Górnicza 12 w poniedziałek 14 czerwca 2010 r. na godz. 14.00.

Projekt współfinansowany ze środkó Gminy Łęczna i Regionalego Ośrodka Polityki Społęcznej w Lublinie.Realizowany jest we wspólpracy z Centrum Kultury w Łęcznej.