Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA zaprasza na spotkania (szkolenia) dla mieszkańców Łęcznej i osób zaiteresowanych zbieraniem informacji do drugiego tomu książki Łęcznianie.

Na szkolenia na temat zbierania informacji biograficznych, wypełniania kwestionariusza osobowego zapraszamy:

• 28 lipca 2009 r. w godz. 10.00 - 15.00
    do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, Filia nr 2, ul. Obrońców Pokoju 1

• 3 sierpnia 2009 r. w godz. 10.00 - 15.00
    do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, ul. Bożniczna 21

Wstęp wolny dla wszystkich chętnych, szkolenia są organizowane w ramach projektu Ratujmy od zapomnienia.

Zebrane biogramy mieszkańców Łęcznej  zostaną wykorzystane przy przygotowywaniu II tomu książki Łęcznianie, która zostanie wydanana w grudniu 2009 r.

Projekt Ratujmy od zapomnienia realizowany jest przez Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA i współfinansowany jest ze środków  Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Centrum Kultury w Łęcznej, Zespołem Szkół nr 1 w Łęcznej i Miejsko-Gminną Biblioteka Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.

żródło: www.lecznianie.pl