ZUMBA fitness

Instruktorzy: mgr Aleksandra Murat-Bochen, mgr Milena Murat-Malec
: CK ul. Obrońców Pokoju 1
81 752 15 47
Zapisy

ZUMBA,ZUMBA,ZUMBA...-FUZJA TAŃCA I FITNESSU :)

DOŁĄCZ DO NAS, CZEKAMY!

Grupa otwarta można dołączć w dowolnym momencie.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku - zajęcia kierowane są do Pań w każdym wieku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

 

Zumba ...

... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

... no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zajęcia prowadzą instruktorzy zumby oraz tańca sportowego. tel. kontaktowy 515 028 166 lub 603 782 001

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Dzień tygodniaGodzinaGrupaSala
Poniedziałek19:00-20:00grupa otwarta, zajęcia dla młodzieży i dorosłychSala lustrzana
Środa19:00-20:00grupa otwarta, zajęcia dla młodzieży i dorosłychSala lustrzana