Wycieczka do Janowca i Czarnolasu słuchaczy UTW

19 maja 2022 r. słuchacze UTW  byli na wycieczce do Janowca i Czarnolasu.  Zwiedziliśmy ruiny zamku, dwór i spichlerz w Janowcu nad Wisłą. Podziwialiśmy piękne widoki ze wzgórza zamkowego. W Czarnolesie zwiedzaliśmy Muzeum Jana Kochanowskiego. Po trudach wędrówki odpoczynek przy ognisku.

19 maja 2022r słuchacze UTW byli na wycieczce do Janowca i Czarnolasu.  Zwiedziliśmy ruiny zamku, dwór i spichlerz w Janowcu nad Wisłą. Podziwialiśmy piękne widoki ze wzgórza zamkowego. W Czarnolesie zwiedzaliśmy Muzeum Jana Kochanowskiego. Po trudach wędrówki odpoczynek przy ognisku.