Wizyta klasy 5c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łęcznej w ODK

W dniu 8 kwietnia 2022 r. uczniowie z klasy 5c ze Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Łęcznej zwiedzili wystawy w CK-Osiedlowym Domu Kultury. Uczniowie mieli okazje podziwiać prace uczestników wystawy zbiorowej IMAGINACJE 2022 w Galerii CK-ODK oraz zwiedzili ekspozycję stałą EUROAZJA prezentującą twórczość artystów z Azji i Europy, którzy byli uczestnikami międzynarodowych plenerów artystycznych organizowanych od kilkunastu lat przez Centrum Kultury w Łęcznej we współpracy z Łęczyńskim Stowarzyszeniem Twórców Kultury i Sztuki PLAMA. Wizyta w CK-Osiedlowym Domu Kultury była też okazją do obejrzenia wystawy ekslibrisów Roberta Znajomskiego  - wystawę zorganizowali we współpracy: CK-ODK i Filia nr 1 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Z. Herberta w Łęcznej.