THE MIND SEEKERS

 • Ogólnopolski zespół rockowy. Ogólnopolski po pierwsze dlatego, że w składzie ma muzyków z dwóch różnych krańców kraju – z Pomorza (Sierakowice) i południowego wschodu (Lublin). Po drugie – bo gra koncerty na terenie całej Polski.
  Muzycznie kultywujący tradycje rocka lat siedemdziesiątych, amerykańskich i brytyjskich mega kapel w stylu Deep Purple, Led Zeppelin czy The Eagles, polskich składów jak Brekout czy SBB. Szczególne miejsce w twórczości The Mind Seekers mają teksty piosenek, które zespół traktuje tak samo poważnie, jak warstwę muzyczną, co skutkuje powstaniem muzyki do słuchania, do stawiania pytań i szukania na nie odpowiedzi, do przeżywania. Ta muzyka nie zostawia obojętnym mimo prostoty formy. Zespół nie boi się eksperymentować z napięciem u słuchacza, natężeniem muzyki czy stosowaniem drobnych lecz rozpoznawalnych nowoczesnych brzmień. W ten sposób tworzy się niepowtarzalna i obecnie trudna do znalezienia na polskiej scenie muzycznej forma rocka pierwotnego.
  The Mind Seekers to zespół, który lubi i chce grać dla publiczności, bo w ten sposób realizuje swoją pasję i misję dotarcia z własnym, autorskim przekazem do ludzi – ze szczerością i w prosty, bezpretensjonalny sposób.

  SKŁAD:
  ADRIAN KLAWIKOWSKI: TEKSTY, MUZYKA, GITARA, KLAWISZE I WOKAL
  BARTEK KOWAL: GITARY
  WIECHU GÓRSKI: GITARA BASOWA
  JACHU WRÓBEL: PERKUSJA
 • http://www.themindseekers.pl
 • https://www.facebook.com/TheMindSeekersPL/
 • https://www.youtube.com/channel/UCsQKWRTFxz7D1BEJqrTxjcA