Wynik obrad Jury Powiatowego Konkursu Plastycznego „Piękno mojego miejsca zamieszkania-widok z mojego okna”

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z Powiatu Łęczyńskiego w wieku od 7 do 20 lat. Uczestnicy konkursu przygotowali prace inspirowane widokiem z okna z wykorzystaniem dowolnych technik plastycznych. Na konkurs nadesłano 197 prac plastycznych z takich placówek Powiatu Łęczyńskiego jak : Gminny Dom Kultury w Cycowie, Gminny Ośrodek kultury w Puchaczowie, Szkoła Podstawowa w Głębokiem, Szkoła Podstawowa w Charlężu, Szkoła Podstawowa w Łańcuchowie, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu, Szkoła Filialna w Zawadowie, Wiejski Dom Kultury w Zawieprzycach, Szkoła Podstawowa w Zawieprzycach, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, Szkoła Podstawowa w Malinówce, Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza w Kijanach, Szkoła Podstawowa w Łysołajach, Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, Świetlica Opiekuńczo- Wychowawcza w Łęcznej, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, CK w Łęcznej i CK-ODK w Łęcznej

Jury w składzie:

Dorota Bogucka

Katarzyna Szajnog

Krzysztof Zuzański

w dniu 30 kwietnia 2012 r. w CK- Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej przy ul. Górniczej 12 po wnikliwym obejrzeniu nadesłanych prac plastycznych postanowiło nagrodzić autorów najciekawszych z nich :

uczniowie szkół podstawowych:

• I miejsce ex aequo Konrad Mgłowski lat 9 SP w Nadrybiu

Artur Staśkiewicz lat 11 CK-ODK w Łęcznej

• II miejsce ex aequo Julia Grudzień lat 10 SP nr 2 w Łęcznej

Julia Jakubowska lat 10 SP nr 2 w Łęcznej

• III miejsce ex aequo Liwia Utykańska lat 9 SP w Zawieprzycach

Natalia Paradowska lat 8 ŚO-W w Łęcznej

uczniowie gimnazjum:

• I miejsce- nie przyznano

• II miejsce- nie przyznano

• III miejsce Magdalena Sawicka lat14 GDK w Cycowie

uczniowie szkół licealnych:

• I miejsce- nie przyznano

• II miejsce Paulina Cygler lat 17 Łęczna

• III miejsce Anna Kobyłka lat 18 ZSR w Kijanach

Wszystkie prace zostały zakwalifikowane do prezentacji na wystawie pokonkursowej.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom konkursu za podzielenie się swoją wrażliwością na otaczający nas świat .

Jury dziękuje dzieciom i młodzieży za udział w konkursie za ogromny twórczy potencjał w dziedzinie plastyki niebanalne ujęcie tematu z wykorzystaniem tak różnorodnych technik plastycznych. Jury dziękuje wszystkim nauczycielom i instruktorom za zaangażowanie w przygotowanie młodych artystów do konkursu, jednocześnie Jurorzy życzą wszystkim młodym artystom i ich opiekunom dalszych sukcesów w działaniach plastycznych.

Organizatorem konkursu jest CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej. Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej.