Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, Centrum Kultury w Lublinie zapraszają do udziału w 14 Jesiennym Konkursie Recytatorskim „Chopin i jego przyjaciele”

Temat tegorocznego Jesiennego Konkursu Recytatorskiego brzmi: „Chopin i jego przyjaciele” Uczestnicy prezentują repertuar z zakresu literatury polskiej jak i obcej. Tematyka utworów jest dowolna. Zachęcamy do wyboru tekstów ciekawych i wartościowych literacko. Pragniemy by prezentacje dotyczyły listów Fryderyka Chopina i twórczości literackiej jego przyjaciół oraz aby miały związek z pisarzami polskimi i europejskimi, którzy tworzyli w okresie Romantyzmu w latach Chopinowskich (1810-1849). Zachęcamy recytatorów do wnikliwych poszukiwań repertuarowych.

Eliminacje dla gminy Łęczna odbedą się w dniu 26 października 2010 r., o godz. 10.00 w Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1 - prosimy o przesłanie kart zgłoszeń do 21.10.2010 r.

Eliminacje powiatowe (powiat łęczyński) odbądą się w dniu 3 listopada 2010 r, o godz. 10.00 w Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1

Regulamin i karty zgłoszenia do pobrania na stronie www.wok.lublin.pl