CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

Filia nr 1 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej in. Z. Herberta w Łęcznej

Starostwo Powiatowe w Łęcznej

zapraszają na wręczenie nagród laureatom i wystawę pokonkursową

I Powiatowego Konkursu Językowo-Plastycznego

IDIOMY W OBRAZACH

11 maja 2022 r. godz. 14.00

Arthol CK-Osiedlowego Domu Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12

Konkurs objęty Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego

Protokół

z rozstrzygnięcia I Powiatowego Konkursu Plastyczno-Językowego

IDIOMY W OBRAZACH

4 maja 2022r. w CK-Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej komisja konkursowa
w składzie:

1.    Aneta Fedurek - Inspektor ds. promocji, turystyki i mediów elektronicznych Starostwa Powiatowego w Łęcznej

2.    Alicja Sylwestrzak - kierownik Filii nr 1 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej

3.    Roma Szumiec - nauczyciel języka niemieckiego, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

4.    Joanna Kuchciewicz-White - nauczyciel języka angielskiego, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

wyłoniła laureatów I Powiatowego Konkursu Plastyczno-Językowego

IDIOMY W OBRAZACH, pod Honorowym Patronatem Starosty Łęczyńskiego.

Do konkursu zgłoszono 122 prace uczniów z 11 szkół podstawowych z terenu powiatu łęczyńskiego. 26 prac wyłączono z oceny ze względu na niespełnianie warunków zawartych
w Regulaminie konkursu.

Laureaci konkursu:

W kategorii uczniowie klas VI szkół podstawowych:

I miejsce - nagrody nie przyznano,

II miejsce - Martyna Wojtaluk, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach,

III miejsce - Dominika Zawada, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej.

W kategorii uczniowie klas VII szkół podstawowych:

I miejsce - Klara Niemiec, Zespół Szkół im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie,

II miejsce - Aleksandra Kantor, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej,

III miejsce (ex aequo) Mariola Borys, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie i Karolina Chyrchel, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie.

Kategoria uczniowie klas VIII szkół podstawowych:

I miejsce - nagrody nie przyznano

II miejsce (ex aequo)  - Angelika Chmielowiec, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Milejowie, Kacper Sadź, Szkoła Podstawowa im. Natalii Nekraszowej w Jaszczowie w Milejowie i Milena Golian, Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Puchaczowie,

III miejsce (ex aequo)  Martyna Wójcicka, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej i Martyna Mitrus, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łysołajach.

Uroczystość rozstrzygnięcia I Powiatowego Konkursu Plastyczno-Językowego IDIOMY W OBRAZACH – 11 maja 2022 r.