Protokół
XVI Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej
EDYCJA ONLINE –ZASIĘG OGÓLNOPOLSKI 2021
Jury w składzie:
- Agnieszka Bartkow-Lewandowska
- Katarzyna Kuwałek-Rudnik
- Milena Murat-Malec
Przyznało następujące miejsca i nagrody:
KAT. HIP HOP SOLO DZIECI 7-10 lat:
I m-ce: ALICJA JANKOWSKA - GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH
II m-ce: WERONIKA BIELIŃSKA - KLUBIK OLSZTYN
III m-ce: LENA SZYBA - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH
KAT. HIP HOP SOLO JUNIORZY 11-13 lat:
I m-ce: MIKOŁAJ MIECHOWIECKI - MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W ZAMOŚCIU
II m-ce: STANISŁAW CHĘCIŃSKI - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH
III m-ce: ALEKSANDRA SUCHARZEWSKA - BIALSKIE CENTRUM KULTURY
KAT. HIP HOP SOLO SENIORZY od 14 lat:
I m-ce: DOROTA FILIPEK - PARCZEWSKI DOM KULTURY
II m-ce: JUSTYNA FILIPEK - PARCZEWSKI DOM KULTURY
III m-ce: MARTYNA ZAWIŚLAK - MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W ZAMOŚCIU
KAT. DUETY HIP HOP DZIECI 7-10 lat
I m-ce: WÓJTOWICZ NIKOLA I HANNA MYTYK - GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIEMCACH
KAT. DUETY HIP HOP JUNIORZY 11-13 lat:
I m-ce: ADRIANNA MIANOWANA I STANISŁAW CHĘCIŃSKI - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH
II m-ce: MAJA ADAMIAK I ZUZANNA KOSTRZEWA - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH
III m-ce: PAULINA WOLAŃCZUK I JOANNA SŁOMA - MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W ZAMOŚCIU
KAT. DUETY HIP HOP SENIORZY:
I m-ce: AMANDA WÓJCIK I MAJA JANKOWSKA - GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH
II m-ce: JULIA ŻAK I MARTA MITUŁA - BYCHAWSKIE CENTRUM KULTURY
KAT. FORMACJE FREESTYLE MALUCHY
I m-ce: MINI FREAK DENSIAKI - FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW
KAT. FORMACJE FREESTYLE DZIECI 7-10 lat:
I m-ce: SZAFIRKI - WIEJSKI DOM KULTURY W SYRYNI
II m-ce: FREAK DANCE DIAMONDS - FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW
III m-ce: FREAK DENSIAKI - FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW
KAT. FORMACJE FREESTYLE JUNIORZY 11-13 LAT:
I m-ce: ISKIERKI BIS - WIEJSKI DOM KULTURY W SYRYNI
II m-ce: FREAK DANCE FRESH - FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW
KAT. FORMACJE FREESTYLE SENIORZY:
I m-ce: FREAK DANCE CRYSTALS - FREAK DANCE ACADEMY KRASNYSTAW
II m-ce: ISKIERKI - WIEJSKI DOM KULTURY W SYRYNI
KAT. FORMACJE HIP HOP DZIECI 7-10LAT:
I m-ce: RTX POWER KIDS - GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIEMCACH
II m-ce: DANCE ACADEMY STUDIO I BIALSKIE CENTRUM KULTURY
III m-ce: ELITA - KLUB SPORTOWY ELITA GYM W ŁĘCZNEJ
Wyróżnienie: GIRLS POWER - KLUBIK OLSZTYN
Wyróżnienie: 1,2,3 - GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH
KAT. FORMACJE HIP HOP JUNIORZY 11-13 LAT:
I m-ce: eMCe TEAM MINI - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH
II m-ce: DANCE ACADEMY II - BIALSKIE CENTRUM KULTURY
II m-ce: RTX BEVY - GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIEMCACH
III m-ce: KABOOM - GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH,
III m-ce: ZTN FUX-LUCKY TEAM - MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ŚWIDNIKU
Wyróżnienie: RYTM - CHEŁMSKIE CENTRUM TAŃCA RYTM
Wyróżnienie: SWAGGY CREW - BYCHAWSKIE CENTRUM KULTURY
KAT. FORMACJE HIP HOP SENIORZY:
I m-ce: CHEERS CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ
II m-ce: RTX TEAM - GMINNY OŚRODEK KULTURY W NIEMCACH
II m-ce: BEZ STYLU I NAZWY - GMINNY OŚRODEK KULTURY W MILEJOWIE
III m-ce: eMCe SQUAD - MIEJSKIE CENTRUM KULTURY W PIASKACH,
III m-ce: ZTN-LUCKY CREW - MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ŚWIDNIKU
Wyróżnienie: BREAK THE RYTM CHEŁMSKIE CENTRUM TAŃCA RYTM
Wyróżnienie: MADDIE RAVENS BYCHAWSKIE CENTRUM KULTURY
Wyróżnienie: ŹDŹBŁO GMINNY OŚRODEK KULTURY W TRAWNIKACH
Gratulujemy!!!