W dniu 10 maja 2021 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Łęcznej odbyły się eliminacje gminne 40. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Wyniki:

Jury w składzie:

1. Tomasz Gładosz
  2. Krystyna Skoczylas
  3. Aleksandra Murat-Bochen

Jury pragnie podziękować wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za przygotowanie prezentacji. Po wysłuchaniu wszystkich recytacji jury postanowiło przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Tym samym do eliminacji powiatowych jury postanowiło wytypować osoby z pierwszych miejsc niżej wymienionych kategorii.

1. ANITA FULARA - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej
  2. KAROL LICHMAN - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  3. JAN ORABCZUK - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej
  4. FILIP TKACZYK - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Klasy IV-VI

1. PIOTR STAROPIĘTKA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  2. MILENA SOBIESIAK - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  3. FILIP WALENCIUK - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Klasy VII-VIII

1. WERONIKA BOGUTA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  2. NATALIA CIESIELSKA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
  3. PRZEMYSŁAW NOWICKI - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Nagrody dla uczestników eliminacji gminnych zakupiono ze środków Centrum Kultury w Łęcznej

Nominacje do eliminacji powiatowych:

Klasy I-III   ANITA FULARA - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej

Klasy IV-VI   PIOTR STAROPIĘTKA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Klasy VII-VIII  WERONIKA BOGUTA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

■■■

Eliminacje powiatowe osób zakwalifikowanych na etapie gminnym  odbędą się 19 maja 2021 r. od godz. 10.00.

Miejsce eliminacji – sala konferencyjna Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95 a.

W związku sytuacją epidemiologiczną organizatorzy turnieju powiatowego zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu, zasad uczestnictwa oraz formy konkursu. Eliminacje powiatowe mogą odbyć się w formie online.