"Śpiewający Słowik" to Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowe, który powstał z myślą o młodych talentach wokalnych mieszkających na terenie Lubelszczyzny. Nagrodami w konkursie jest rzetelna opinia komisji składającej się z profesjonalnych jurorów z zakresu muzyki i wokalistyki oraz zaprezentowanie się uczestników na etapie wojewódzkim.

Zadaniem każdego uczestnika jest nagranie dwóch piosenek w języku polskim w formie filmu i przesłania ich na YouTube, lub umieszczenia w dowolnej chmurze, np. google drive.

Link do nagrania i wypełnioną kartę zgłoszenia (wypełnioną drukowanymi literami bądź komputerowo) należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 23 maja br.

Ze względów epidemicznych, konkurs będzie miał formę online. Organizatorem przeglądu powiatowego jest Centrum Kultury w Łęcznej.
Szczegóły dotyczące nagrania i zasady dotyczące udziału w konkursie umieszczone są w regulaminie, który znajduje się w załączeniu poniżej wraz z kartą zgłoszeniową.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (karta słowik 2021.pdf)Karta zgłoszenia178 kB2021-04-30 13:44
Pobierz plik (poprawka regulamin powiatowy śpiewający słowik 2021.pdf)Regulamin879 kB2021-04-30 13:44