Centrum Kultury w Łęcznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej prezentują wyniki konkursu:

Protokół z obrad jury
25. POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA pt. „Pod Gwiazdą Betlejemską”

W dniu 16 grudnia 2020 r. jury konkursu w składzie:
1. Aneta Resztak-Fedurek,
2. Paweł Brodzisz,
poddało ocenie 110 prac plastycznych nadesłanych na konkurs i dokonało wyboru nagrodzonych prac.


Kategoria wiekowa do 6 lat:
I miejsce: Leon Pawlik, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej,
II miejsce (ex æquo): Julia Roczon, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej,
II miejsce (ex æquo): Klaudia Rutkowska, 6 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu,
III miejsce (ex æquo): Hanna Aleksandrowicz, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej,
III miejsce (ex æquo): Natalia Drozd, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej,
III miejsce (ex æquo): Antoni Kosakowski, 6 lat, zgłoszenie indywidualne.
Kategoria wiekowa klasy I-III szkoły podstawowe
I miejsce: Nikodem Dylewski, 8 lat, kl. II, zgłoszenie indywidualne,
II miejsce: Izabela Radczak, 7 lat, kl. I, zgłoszenie indywidualne,
III miejsce: Julia Semeniuk, 9 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej.
Kategoria wiekowa klasy IV-VI szkoły podstawowe
I miejsce: Agata Porębska, 12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białce.
Kategoria wiekowa klasy VII-VIII szkoły podstawowe
I miejsce: Szymon Dylewski, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie.
Kategoria wiekowa szkoły ponadpodstawowe
I miejsce: Krzysztof Grabowski, 17 lat, zgłoszenie indywidualne

Gratulujemy laureatom i zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej do Centrum Kultury w Łęcznej w dni powszednie w godz. 10.00-16.00 (odbiór nagród do 15 lutego 2021 r.)

logosy m

Kat. do 6 lat, I miejsce: Leon Pawlik, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, I miejsce: Leon Pawlik, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Julia Roczon, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Julia Roczon, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Klaudia Rutkowska, 6 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Klaudia Rutkowska, 6 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Natalia Drozd, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Natalia Drozd, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Antoni Kosakowski, 6 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Antoni Kosakowski, 6 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Hanna Aleksandrowicz, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Hanna Aleksandrowicz, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. klasy I-III sp. I miejsce: Nikodem Dylewski, 8 lat, kl. II, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. I miejsce: Nikodem Dylewski, 8 lat, kl. II, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. II miejsce: Izabela Radczak, 7 lat, kl. I, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. II miejsce: Izabela Radczak, 7 lat, kl. I, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. III miejsce: Julia Semeniuk, 9 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
Kat. klasy I-III sp. III miejsce: Julia Semeniuk, 9 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Agata Porębska, 12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białce
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Agata Porębska, 12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białce
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Szymon Dylewski, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Szymon Dylewski, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie
Kat. szkoły ponadpodstawowe, I miejsce: Krzysztof Grabowski, 17 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. szkoły ponadpodstawowe, I miejsce: Krzysztof Grabowski, 17 lat, zgłoszenie indywidualne