KONCERT ZESPOŁU "ŁĘCZYNIAKI" ORAZ UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ Z NAUKI GRY NA INSTRUMENTACH

W Piwnicy Artystycznej we wtorek (23.06) odbył się koncert kapeli "Łęczyniaków" oraz dzieci uczęszczających na zajęcia nauki gry na instrumentach, które prowadzi pan Tomasz Gładosz.

KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU
KONCERT ZESPOŁU