Konkurs plastyczny pt. „Pod Gwiazdą Betlejemską”

Laureaci 25. POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA pt. „Pod Gwiazdą Betlejemską”

 

logosy m

Kat. do 6 lat, I miejsce: Leon Pawlik, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, I miejsce: Leon Pawlik, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Julia Roczon, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Julia Roczon, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Klaudia Rutkowska, 6 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Kat. do 6 lat, II miejsce (ex æquo): Klaudia Rutkowska, 6 lat, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Natalia Drozd, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Natalia Drozd, 4 lata, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Antoni Kosakowski, 6 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Antoni Kosakowski, 6 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Hanna Aleksandrowicz, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. do 6 lat, III miejsce (ex æquo): Hanna Aleksandrowicz, 5 lat, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej
Kat. klasy I-III sp. I miejsce: Nikodem Dylewski, 8 lat, kl. II, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. I miejsce: Nikodem Dylewski, 8 lat, kl. II, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. II miejsce: Izabela Radczak, 7 lat, kl. I, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. II miejsce: Izabela Radczak, 7 lat, kl. I, zgłoszenie indywidualne
Kat. klasy I-III sp. III miejsce: Julia Semeniuk, 9 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
Kat. klasy I-III sp. III miejsce: Julia Semeniuk, 9 lat, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Agata Porębska, 12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białce
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Agata Porębska, 12 lat, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Białce
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Szymon Dylewski, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie
Kat. klasy IV-VI sp. I miejsce: Szymon Dylewski, 13 lat, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Puchaczowie
Kat. szkoły ponadpodstawowe, I miejsce: Krzysztof Grabowski, 17 lat, zgłoszenie indywidualne
Kat. szkoły ponadpodstawowe, I miejsce: Krzysztof Grabowski, 17 lat, zgłoszenie indywidualne