Wystawa

Górnik Łęczna sezon 2007/2008

w fotografii  Witolda Muszyńskiego...

 

 Image

 

W dniu 23 lipca 2008 r. została otwarta wystawa fotograficzna pt."Górnik Łęczna - sezon 2007/2008 w fotografii Witolda Muszyńskiego" w Centrum Kultury w Łęcznej przy ul. Obrońców Pokoju 1. Zaprezentowano na niej ok. 150 zdjęć z rozgrywek ligowych, które zostały wykonane na łęczyńskim stadionie. Przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek warto odwiedzić wystawę, poczuć wspaniałą atmosferę piłkarskiej rywalizacji oraz zobaczyć niestrudzony doping kibiców Górnika. Przeżyjmy to raz jeszcze.

Wystawę będzie można zwiedzać w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godz.: 8.00 -20.00. Ekspozycja trwać będzie do 15 września 2008 r.
Autorem zdjęć jest Witold Muszyński, nauczyciel w SP nr 4, od wielu lat opiekun szkolnego koła fotograficznego. Tajniki fotografii poznawał jeszcze w latach siedemdziesiątych w pracowni fotograficznej Wojewódzkiego Domu Kultury w Gdańsku. W Łęcznej zorganizował wiele konkursów i wystaw fotograficznych. Obecnie od 2003 roku stale fotografuje mecze piłki nożnej w Łęcznej. Zdjęcia z tych imprez publikuje w Internecie oraz każdego roku jest organizowana wystawa fotografii poświęcona Górnikowi Łęczna.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

Sponsorzy wystawy: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A., EkoKLINKIER, Górnik Łęczna S.A.