Uroczyste wręczenie nagrody Burmistrza Łęcznej

3 czerwca o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Łęcznej odbyło się uroczyste wręczenie nagrody Burmistrza Łęcznej ŁĘCZYŃSKI ODYNIEC KULTURY A.D. 2007 dla Pana Eugeniusza Misiewicza za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Podczas uroczystości zostały również przyznane doroczne wyróżnienia dla pracowników i działaczy kulturalnych z miasta i gminy.

Wyróżnienia otrzymali:

Robert Znajomski, Helena Kępka, Paweł Brodzisz, Piotr Wiśniewski, Teodora Mitura, Adam Świeca, Jadwiga Ćwirko, Roman Medyński, Alicja Majewska, Joanna Grzesiak, Bogusław Góral, Łukasz Sawicki, Łukasz Chochowski, Aleksandra Murat, Maria Zuzańska, Marek Harasim, Grzegorz Jadwiżuk, Janusz Matysek, Ewa Michalak oraz Bożena Wójcik.