Wakacje 2023

Centrum Kultury w Łęcznej z przyjemnością informuje, że będzie realizatorem zajęć kulturalno-rozrywkowych propagujących zdrowy tryb życia w ramach zadania „Wakacje 2023 (Wakacje na Wsi i w Mieście)”, realizowanego w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy w Łęcznej w zakresie profilaktyki i przeciwdziałania alkoholizmowi i narkomanii.

Rekrutacja dzieci prowadzona jest przez MOPS w Łęcznej. Zadanie zostanie zrealizowane w okresie od 10.07.2023 do 14.07.2023  codziennie w formie zajęć stacjonarnych w budynku Centrum Kultury w Łęcznej. W programie odbędą się zajęcia z profilaktyki, warsztaty twórczo-kreatywne oraz wycieczka autokarowa. Zapewnimy dzieciom dojazd autokarem do Łęcznej z miejscowości  Łuszczów Kolonia, Witaniów, Stara Wieś Satsin, Zakrzów.

W sprawie warunków rekrutacji prosimy kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem pod nr telefonu  81 531 55 26.

Zadanie „Organizacja imprez upowszechniających zdrowy tryb życia - zajęcia kulturalno-rozrywkowe w ramach akcji/działania Wakacje 2023(Wakacje na Wsi i w Mieście)” finansowane jest w ramach środków pochodzących z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.