Z POWODU ALERTÓW BURZOWYCH I NADCIĄGAJĄCEGO SILNEGO WIATRU DZISIEJSZE POWITANIE LATA ZOSTAJE PRZENIESIONE

NA PRZYSZŁY PIĄTEK - 30 CZERWCA

Burmistrz Łęcznej oraz Centrum Kultury w Łęcznej serdecznie zapraszają na "Powitanie Wakacji" 23 czerwca 2023 r. godz. 17:00 Plac Kościuszki 5 przed Urzędem Miejskim w Łęcznej.

W programie zakończenie sezonu artystycznego zespołów działających w Centrum Kultury w Łęcznej, występy artystyczne dzieci i młodzieży z CK, bezpłatne dmuchańce, zabawy, konkursy i animacjepyszne ciasta i lemoniada odKGW Stara Wieś Stasin, lody, wata, popcorn, "Legenda o Sobótce" i taniec zogniem w wykonaniu Grodu słowiańskiego (19:30).

UWAGA. W przypadku burzy, impreza zostanie przeniesiona do CK przy ul. Obrońców Pokoju 1
Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja