Kategoria I

1. Agata Krzysztoń - Janów Lubelski - Chwytam wiatr

2. Antonina Burcon - Zamość - Ulepimy dziś bałwana

3. Filip Jung - Łęczna - Gdzie jesteś Scooby Doo?

4. Gabriela Gajek - Lublin - Nowe dni

5. Justyna Rawska – Łęczna - Meluzyna

6. Gabriela Stawecka - Dys - Un poco loco

7. Gracjana Górka – Lublin - Duchy tych co mieszkali tu

8. Hanna Habrat - Łódź - Naprawdę chcę

9. Lena Furgacz - Kocikowa - La IIorona

10. Lena Jakubus - Rogóźno - Miłość rośnie wokół nas

11. Matylda Baj - Wałcz - Znam ze snu

12. Paulina Knapik - Sarnów - Chcę uwierzyć snom

Kategoria II

1. Antonina Piotrowska - Rzeszów - Ani słowa

2. Dominika Składanowska - Węgrów – Spirit

3. Elena Jakubiec – Rzeszów - Once upone a December

4. Emilia Głodek - Kąty - Ten jeden pocałunek

5. Emilia Tabała - Ciotusza Nowa - Piosenka Jeziora

6. Katarzyna Kociubowska – Lublin – Kiedy jesteś tu

7. Kinga Hnat - Królik Polski - Kolorowy wiatr

8. Kinga Wylęgły - Lipinki Szlacheckie - Wierna, odważna i prawa

9. Lena Tylus - Janów Lubelski - When you wish upon a star

10. Magdalena Maciołek - Raciszyn - Nigdy nie ulegnę

11. Magdalena Rębisz – Róża – Tej historii bieg

12. Maja Mazurek - Lublin - Pół kroku stąd

13. Marcelina Obara - Tarnobrzeg – Rainbow

14. Martyna Zwolak - Chrzanów Drugi - Udało prawie się

15. Natalia Smolarczyk - Piekoszów - Wierna, odważna i prawa

16. Szymon Tokarski - Karski - Obcy jak ja

17. Zuzanna Jońska - Krasienin – Ty druha we mnie masz

Kategoria III

1. Aleksandra Wójtowicz - Tomaszów Lubelski – Milczeć

2. Alicja Czajkowska - Paczków – Lustro

3. Aniela Bogusz - Lublin - Wyznanie Urszuli

4. Anna Galek - Polichna - In my dreams

5. Daniela Drążkowska - Krężnica Jara - Once Upon a December

6. Daria Podpora - Biłgoraj - Gdy wywraca się Twój świat

7. Łucja Kowalczyk - Siekierczyna - When you believe

8. Milena Czereba - Jarosław - Kolorowy wiatr

9. Milena Święcicka - Ełk – Lustro

10. Natalia Królik - Sulejówek - Prawie udało się

11. Sara Majchrzak - Leszno - Pracować będzie lżej

12. Zuzanna Zięba – Sitaniec - Can you feel the love tonight

Kategoria IV

1. Joanna Grzegorczyk - Łęczna - Nowe dni

2. Maja Rębisz – Róża – Mam tę moc

3. Marcin Szlachta - Giebło Kolonia - Aż po zmierzch

4. Michał Galek - Polichna - Z Dna Piekieł

5. Patrycja Dąbek - Szczecin - Tej historii bieg

6. Patrycja Nowak – Kraśnik - Nie ma takich dwóch

7. Zenon Klaus – Łódź - Gościem bądź

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom, którzy wzięli udział w eliminacjach! Jesteście niesamowici! Najchętniej zaprosilibyśmy Was wszystkich! Ale niestety, musieliśmy wybrać.
48 wyjątkowych wokalistów weźmie udział w przesłuchaniach, które odbędą się w dniach 15-16 lipca, w Centrum Kultury w Łęcznej!
Gratulujemy.

Organizator Festiwalu Piosenki Bajkowej
Centrum Kultury w Łęcznej

 

Partnerzy festiwalu:

Przedszkole Publiczne nr 1 w ŁęcznejPracownia Głosu Paulina MultanMS Studio Fotografii Marta Siwko

 

 

Sponsorzy:

"KORPORACJA GWARECKA" SPÓŁKA AKCYJNAStudio Piosenki Metro LublinZwiązek Zawodowy „Kadra” Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.Związek Zawodowy Górników w Polsce Zarząd Międzyzakładowy Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.ZankaCKM Studio

 

 

 

Patronat medialny:

TVP3 LublinPolskie Radio LublinPolskie Radio LublinWspólnota ŁęczyńskaLeczna24.plTuba Łęcznej

 

 

Honorowy Patronat Burmistrza Łęcznej

Gmina Łęczna

 

 

Organizator:

ck