Zapraszamy na wystawę malarstwa

Wernisaż wystawy odbędzie się 21 maja 2009 (czwartek) w Galerii Osiedlowego Domu Kultury w Łęcznej, ul. Górnicza 12 o godz. 18.00.

Zaparaszamy

Paweł Brodzisz (ur. 1975 r.), ukończył Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie, specjalizacja – Malarstwo. Pracuje w Centrum Kultury w Łęcznej. Maluje w technice olejnej od 1994 r.

WYSTAWY ZBIOROWE

1992
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - wystawa członków Grupy Inicjatyw Plastycznych i Fotograficznych PLAMA (rzeźba)

1998
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - wystawa z okazji dziesięciolecia działalności Grupy Inicjatyw Plastycznych i Fotograficznych PLAMA (malarstwo)

2001
ODK Łęczna - Hajduhadhaz - Wystawa Malarstwa, Grafiki i Fotografii, autorstwa członków PLAMY. Wystawa była prezentowana na Węgrzech i w Polsce.

2003
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - Wystawa Jubileuszowa z okazji XX-lecia Grupy Inicjatyw Plastycznych i Fotograficznych „PLAMA”

2003
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - Wystawa poplenerowa członków Grupy Inicjatyw Plastycznych i Fotograficznych „PLAMA”

2004
ODK Łęczna - Trewiolo, Wystawa zbiorowa członków Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki „PLAMA”

Centrum Kultury w Łęcznej - Biennale Sztuk Plastycznych Łęczna 2004

2004
MDK Galeria „Po Schodach”

HDK w Hrubieszowie - Plastyczna Jesień

2005
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - wystawa członków Łęczyńskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury i Sztuki „PLAMA”

2005
wystawa absolwentów Instytutu Sztuk Pięknych Wydział Artystyczny UMCS w Lublinie - w siedzibie wydziału

2005
Plastyczna Jesień - Hrubieszów – nagroda Dyrektora Muzeum im. Księdza Stanisława Staszica w Hrubieszowie za obraz „Ubrana w czerń i biel”.

2005
wystawa zbiorowa w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej Filia nr 3 „Łęczna”

2005
Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej wystawa poplenerowa -I Międzynarodowy Plener Malarski Łęczna 2005 „Ziemia Łęczyńska inspiracją dla artystów”