To były intensywne dwa tygodnie ferii!
W tym czasie mieliśmy okazję zobaczyć spektakl teatralny pt.: „Kozucha kłamczucha” w Teatrze Muzycznym w Lublinie oraz wziąć udział w warsztatach „Kultura to też zabawa” w Centrum Spotkania Kultur. Gościliśmy w Manufakturze „Cukier & Lukier” w Lublinie, gdzie poznaliśmy jedną z technik produkcji cukierków i lizaków oraz odwiedziliśmy lodziarnię BOSKO, która serwuje najlepsze lody i gofry w Lublinie! Zwiedzaliśmy także Strefę C - muzeum w Kopalni Bogdanka.
Podczas tych dwóch tygodni nie mogło zabraknąć zajęć teatralnych, fotograficznych, tanecznych czy plastycznych. Słuchaliśmy magicznych bajek Babci Wandzi, braliśmy udział w pokazach fizycznych, oglądaliśmy filmy w sali multimedialnej CK, robiliśmy glicerynowe mydełka, szyliśmy na maszynie oraz tworzyliśmy fantastyczne roboty z Cyber Skillem.

To co dobre, szybko się kończy, ale na szczęście pozostają wspaniałe wspomnienia!
Te niezwykłe dwa tygodnie ferii zakończyliśmy szalonym balem karnawałowym!
Ogromnie się cieszymy, że mogliśmy uczestniczyć we wspólnej, wspaniałej zabawie i zapraszamy za rok!