Centrum Kultury w Łęcznej ogłasza nabór na stanowisko: pracownik gospodarczy – sprzątaczka

Do zadań pracownika będzie należało utrzymanie porządku w budynku Centrum Kultury oraz wokół budynku, a także pomoc przy organizowaniu przez Centrum Kultury imprez i innych wydarzeń kulturalnych.

Wymagana jest uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, sprawność fizyczna oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy pracę w wymiarze ½ etatu na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 29 stycznia 2020 r. na adres: Centrum Kultury w Łęcznej 21-010 Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 1, osobiście lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.