Centrum Kultury prosi o składanie ofert na wyłączną realizację w zakresie kompleksowej obsługi imprezy pn. Jarmark Łęczyński 2018
Data i miejsce imprezy: 2-3 czerwca 2018 r., stadion GKS „Górnik” przy al. Jana Pawła II w Łęcznej.
Strefę wyłączności stanowić będzie teren wyznaczony przez Organizatora imprezy.
Oczekiwania wobec Oferenta/Wykonawcy:
- zabezpieczenie w dniu 3 czerwca występu gwiazdy Jarmarku: Bajm lub Patrycja Markowska lub Perfect. - zabezpieczenie sceny o wymiarach 10x12 m z zadaszeniem oraz nagłośnienia i oświetlenia wg wymagań rideru proponowanego przez Oferenta zespołu.
- pisemnej lub mailowej akceptacji wykonania przez Oferenta rideru proponowanego zespołu.
- wing monitorowy
- nagłośnienie minimum na 10 tys. osób.
- telebim o wymiarach min. 16m² i rozdzielczości min. P12.
- zabezpieczenie wokół sceny w postaci płotków zaporowych (ciężkich)w ilości 30 mb. oraz płotków lekkich do wygrodzenia terenu imprezy masowej.
-zabezpieczenie stoisk gastronomicznych i małej gastronomii z miejscami siedzącymi min. 250 osób
- zabezpieczenie parku rozrywki: zjeżdżalni, zamków itp.
Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do posiadania odpowiednich pozwoleń na prowadzenie tego typu działalności oraz pozwolenia na sprzedaż piwa w trakcie imprezy.
Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego sprzętu i niezbędne atesty, ubezpieczenia OC oraz posiadać wiedzę i doświadczenie umożliwiające realizację przedmiotu umowy.
Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do montażu i demontażu na własny koszt w/w sprzętu i urządzeń oraz zabezpieczenia swojego sprzętu w trakcie trwania imprezy.
Oferent/Wykonawca zapewni sobie dostęp do prądu dla stoisk gastronomicznych i parku rozrywki(agregat do zasilenia sceny zapewnia Organizator).
Oferent/Wykonawca odpowiada za bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz spełnienia wymogów higieniczno-sanitarnych serwowanych posiłków i napojów na wynajętym terenie.
Oferent/Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w obsłudze dużych imprez plenerowych.
Organizator udostępni przedmiotowy teren na wyłączną realizację kompleksowej obsługi imprezy
Żądany termin rozpoczęcia świadczenia 2 czerwca 2018 godz.12.00
Zalecane jest, wcześniejsze zapoznanie się z terenem i planem lokalizacji punktów gastronomicznych, parku rozrywki i sceny.
Oferty należy składać do dnia 9 lutego 2018 r. do godziny 16.00 w Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1.
Oferta powinna zawierać nazwę firmy, adres, NIP, telefon i oświadczenie o posiadanych stosownych uprawnień i potencjału technicznego oraz osobowego do obsługi imprezy.
O wyborze oferty zadecyduje Komisja powołana przez dyrektora CK, biorąca pod uwagę przedstawiony w ofercie zakres świadczeń oraz zadeklarowaną kwotę.
Rozstrzygnięcie nastąpi do 12 lutego 2018 r. a Organizator mailowo lub telefonicznie powiadomi Wykonawcę o wyborze jego oferty.
W przypadku identycznych ofert ostateczna decyzja o wyborze należy do Organizatora.
Organizator przewiduje zawrzeć umowę z Wykonawcą w terminie do 15 lutego 2018r.
W przypadku gdy żadna z ofert nie będzie spełniała oczekiwań Zamawiającego, Organizator zastrzega sobie możliwość nie wybrania oferty i zawarcia umowy z dowolnie wybranym przez siebie podmiotem.
Dodatkowe informacje dot. ofert udziela: Eugeniusz Misiewcz - dyr. CK
tel. (81) 7521547, 508 253 479, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.