loading...
  FORMY ZAJĘĆ PROWADZONE W CK I ODK

ZUMBA fitness

Instruktor: mgr Milena Murat-Malec

ZUMBA,ZUMBA,ZUMBA...-FUZJA TAŃCA I FITNESSU :)HARMONOGRAM ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK: 19.15 - 20.15

ŚRODA: 19.15 - 20.15

Pierwsze zajęcia 2 wrzesnia 2019r ,godz.19.15

ul. Obrońców Pokoju 1


DOŁĄCZ DO NAS , CZEKAMY!

Pierwsze zajęcia 3 września godz. 19.15, grupa otwarta można dołączć w dowolnym momencie.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku - zajęcia kierowane są do Pań w każdym wieku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Zumba.jpg

Zumba ...

... to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.

... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

... no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zajęcia prowadzą instruktorzy zumby oraz tańca sportowego. tel. kontaktowy 515 028 166 lub 603 782 001

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (zumba.png)zumba.png1040 kB2018-08-30 11:21

Back to top