Wyniki XI Turnieju Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Łęcznej 2015

 

SOLO DUETY HIP HOP


KAT. SOLO MALUCHY (przyznano 10 równorzędnych I miejsc):
Natalia Tkaczyk – Dom Kultury Łęgi w Lublinie
Patrycja Lichman – Dom Kultury Łęgi w Lublinie
Lena Gańska – Centrum Kultury w Łęcznej
Natalia Zub – Centrum Kultury w Łęcznej
Izabela Tryk – Centrum Kultury w Łęcznej
Marysia Walatek – Centrum Kultury w Łęcznej
Marta Pitucha – Centrum Kultury w Łęcznej
Lena Rybka – Centrum Kultury w Łęcznej
Julia Piątkowska – Centrum Kultury w Łęcznej
Kasia Jakubczak – Centrum Kultury w Łęcznej


KAT.  SOLO DZIECI (7-9 lat):
I miejsce:  Michał Kłębukowski  - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
II miejsce: Pola Walatek – Centrum Kultury w Łęcznej
III miejsce: Natalia Kierepka – Centrum Kultury w Łęcznej


KAT. SOLO DZIECI (10-11 lat):
I miejsce: Ola Dąbrowska-Tarasińska - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
II miejsce: Wiktoria Waryszak – Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
III miejsce: Oskar Zgierski - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin


KAT. SOLO JUNIORZY HIP HOP:
I miejsce: Oliwia Gańska – Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce: Wiktoria Mazurkiewicz – Centrum Kultury w Łęcznej
III miejsce: Oliwia Wójcik – Centrum Kultury w Łęcznej


KAT. SOLO SENIORZY HIP HOP:
I miejsce: Kamila Czyżak – Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce: Klaudia Mutwicka – Centrum Kultury w Łęcznej
III miejsce: Patrycja Wójcik – Centrum Kultury w Łęcznej

 

DUETY


KAT.  DUETY DZIECI (7-9 lat) HIP HOP:
I miejsce: Michał Kłębukowski i Ola Stróżek - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
II miejsce:  Zuzia Wójtowicz i Julia Wiśniewska  - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
III miejsce: Pola Walatek i Weronika Zalewska - Centrum Kultury w Łęcznej


KAT. DUETY DZIECI (10-11 lat) HIP HOP:
I miejsce: Nikola Mazur i Ola Dąbrowska-Tarasińska - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
II miejsce: Oliwia Rycek i Julia Stróżek - Szkoła Tańca Dance Mania Lublin
III miejsce: Oliwia Jacniacka i Eliza Wasilewicz - Centrum Kultury w Łęcznej


KAT. DUETY JUNIORZY HIP HOP:
I miejsce: Oliwia Gańska i Oliwia Wójcik - Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce Wiktoria Mazurkiewicz i Ola Bicz - Centrum Kultury w Łęcznej
III miejsce: Iga Arciszewska i Zuzanna Pietrzyk - Centrum Kultury w Łęcznej


KAT. DUETY SENIORZY HIP HOP:
I miejsce: Kamila Czyżak I Oliwia Żurek  - Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce: Patrycja Wójcik i Aleksandra Kozyra - Centrum Kultury w Łęcznej
III miejsce: Klaudia Mutwicka i Ada Księżopolska - Centrum Kultury w Łęcznej

 

FORMACJE

 

KATEGORIA – FORMACJE MALUSZKI:

I miejsca (ex æquo):

SWINGUSIE – Centrum Kultury w Łęcznej

ŁABĘDZIE – Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie

DANCE MANIAKI –Szkoła Tańca Dance Mania w Lublinie

APSIK MALUSZKI – Przedszkole w Zofiówce

SWING- Centrum Kultury w Łęcznej

 

KATEGORIA – FORMACJE HIP HOP DZIECI:

I miejsce: LUCKY KIDS – Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

II miejsce: DM KIDS 1 - Szkoła Tańca Dance Mania w Lublinie

III miejsce: DM 2 - Szkoła Tańca Dance Mania w Lublinie

III miejsce: NO NAME – Dzielnicowy Dom Kultury w Lublinie

Wyróżnienia:

RIVERS - Centrum Kultury w Łęcznej

 DK I - Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie

 DK II - Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie

 DM 3 - Szkoła Tańca Dance Mania w Lublinie

 GANG KIDS – Studio Tańca CRD w Lublinie

 

KATEGORIA – FORMACJE HIP HOP JUNIORZY:

I miejsce: CHEERS JUNIOR - Centrum Kultury w Łęcznej

II miejsce: LUCKY TEAM - Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

III miejsce: FLY STEP - Studio Tańca CRD w Lublinie

Wyróżnienia:

SPEED DANCE – Michele Fit&Café w Łęcznej

FLOW DANCE 2 – Szkoła Podstawowa w Zofiówce

 ACROSS – Centrum Kultury w Łęcznej

 

KATEGORIA – FORMACJE HIP HOP I FREESTYLE SENIORZY:

I miejsce: CHEERS - Centrum Kultury w Łęcznej

II miejsce: FUNKY NAME – Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

 

KATEGORIA – FORMACJE FREESTYLE DZIECI:

I miejsce: FANTAZJA - Centrum Kultury w Łęcznej

II miejsce: MINI SMILE – Szkoła Podstawowa w Biskupicach

III miejsce: SYRENKI - Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice w Lublinie

III miejsce: ISKRA – Nałęczowski Ośrodek Kultury

Wyróżnienia:

SMILE - Szkoła Podstawowa w Biskupicach

APSIK KIDS - Szkoła Podstawowa w Zofiówce

 PASJA – Szkoła Podstawowa im. Ks. J. Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych

 

KATEGORIA – FORMACJE FREESTYLE JUNIORZY:

I miejsce: BEZ NAZWY - Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

II miejsce: AFERA - Centrum Kultury w Łęcznej

III miejsce: RATHID CREW – Parczewski Dom Kultury

Wyróżnienia:

SHADOW – Szkoła Podstawowa nr 43 im. I. J. Paderewskiego w Lublinie

 FLOW DANCE – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zofiówce

TOP

Kontakt

 

Centrum Kultury w Łęcznej   

21-010 Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 1
tel./fax 81 752 15 47
tel. kom. 508 253 478
e-mail: info@ck.leczna.pl

Nr konta: 81 1020 3206 0000 8802 0084 1064

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

21-010 Łęczna, ul. Górnicza 12
tel. 81 752 15 42
e-mail: odk@ck.leczna.pl