IX WIOSENNE SPOTKANIA TANECZNE W ZAMOŚCIU

18.04.2015 roku blisko pięciuset tancerzy z Polski i Ukrainy wzięło udział w "Wiosennych Spotkaniach Tanecznych" w Zamościu. To już dziewiąta edycja turnieju, który popularyzuje taniec nowoczesny wśród dzieci i młodzieży. Organizatorami był Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Wiosenne spotkania taneczne w Zamościu mają na celu nie tylko wyłonienie najlepszych zespołów przeglądu ale też popularyzację tańca nowoczesnego i współczesnego wśród dzieci i młodzieży, zacieśnianie współpracy i wymianę pomysłów miedzy nauczycielami tańca.

W konkursie uczestniczyły 4 zespoły taneczne z Centrum Kultury w Łęcznej: Fantazja, Cheers Junior, Afera, Cheers, które przygotowała p. Aleksandra Murat-Bochen i Milena Murat we współpracy ze swoją wychowanką Olgą Pachulec. Wszystkie zespoły staneły na podium zdobywając nagrody:

I miejsce : FANTAZJA - kat. Formacje Inscenizacja Taneczna do lat 12
I miejsce : CHEERS - kat. Formacje Hip Hop pow. lat 15