FORMY ZAJĘĆ PROWADZONE W CK I ODK

VII Wojewódzkie Spotkania Taneczne „Marce Dance”
pod patronatem lubelskiego Kuratora Oświaty

2 kwietnia w hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego w Krasnymstawie odbyła się siódma edycja spotkań tanecznych MARCE DANCE. W tym roku podczas spotkań zaprezentowało się 49 zespołów tanecznych z całego województwa lubelskiego.

Image

Patronat nad imprezą sprawowali Lubelski Kurator Oświaty, a także Starosta Krasnostawski i Burmistrz Krasnegostawu, którzy dokonali oficjalnego otwarcia imprezy.
W jury zasiedli Anna Żak - wieloletni pedagog, zawodowy tancerz i choreograf Lubelskiego Teatru Tańca, Marzena Darmochwał - nauczyciel dyplomowany Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie oraz juror młodzieżowy, absolwentka MDK w Krasnymstawie, Karina Prus.
Po obejrzeniu wszystkich występów w poszczególnych kategoriach tanecznych i wiekowych wyłoniono po jednym laureacie oraz przyznano wyróżnienia specjalne.
Gminę Łęczna po raz kolejny nie zawiódł zespół taneczny „Speed Dance” z Centrum Kultury w Łęcznej prowadzony przez p. Sylwię Obszańską-Cur. W kategorii powyżej 15 lat został Laureatem tegorocznych Wojewódzkich Spotkań Tanecznych „Marce Dance”.

Zespół CHEERS prowadzony przez p. Aleksandrę Murat-Bochen zdobył wyróżnienie specjalne
w kategorii wiekowej - juniorzy.

Ostatnio dodane artykuły:

Sukces w Puławach2015-05-18 13:19:36