23.04.2016 w Jastkowie odbył się Turniej tańca hip hop i Freestyle zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jaskowie. W turnieju wzięło udział łącznie 40 formacji z Lublina, Krasnegostawu, Wąwolnicy, Biskupic, Strzeszkowic, Piask i Łęcznej.
Nasze Łęczyńskie zespoły taneczne z Centrum Kultury w Łęcznej prowadzone przez Aleksandrę Murat-Bochen i Milenę Murat-Malec stanęły na podium, zdobywając kolejno dwie nagrody GRAND PRIX w swoich kategoriach tanecznych, zespół Rivers 2 w choreografii Freestyle „Smak radości " oraz zespół Afera w układzie „Hip Hop”. Dwa drugie miejsca również w swoich kategoriach wiekowych wywalczyły grupy Cheers i Fantazja w choreografiach hip hop.
Miłym zaskoczeniem były zdobyte nagrody przez nasze solistki, każda w swojej kategorii wiekowej, pierwsze miejsce Pola Walatek , drugie miejsce Estera Wardak i trzecie Iga Arciszewska. Duet hip hop Estery Wardak i Wiktorii Karczmarskiej zajął trzecie miejsce. Zwycięzcom GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.