loading...
  FORMY ZAJĘĆ PROWADZONE W CK I ODK


Plastyka ODK

Instruktor: Maria Zuzańska, Małgorzata Ostasz-Szeliga
Wymagany wiek: 6+
Kontakt: 817521542

nasze osiągnięcia to osiągnięcia naszych uczestników:
nagrody zdobywane na konkursach plastycznych w całej Polsce
udział w międzynarodowych plenerach w kraju
zdane egzaminy na uczelnie plastyczne

  • Pracownia malarstwa sztalugowego
    - zajęcia rozwijające umiejętności z rysunku i malarstwa.

Uczestnicy spędzając czas w twórczej atmosferze, korzystając z różnorodnych technik plastycznych takich jak: akryl, olej, akwarela, pastela sucha i tłusta,mają możliwość poznania warsztatu i rozwijania własnych umiejętności plastyczne a odkrywając, często uśpione zdolności, spełniają swoje artystyczne marzenia.

zapraszamy młodzież i dorosłych w poniedziałki w godzinach 17:00-21:00 grupa do 8 osób (pierwsze zajęcia i zapisy 3 września)

  • Pracownia edukacji plastycznej
    - zajęcia rozwijające pasję tworzenia, ukierunkowane, pobudzające wyobraźnię dziecka, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i możliwości.

Zajęcia umożliwiają poznanie jak też zdobycie umiejętności posługiwania się różnorodnymi technikami w zakresie malarstwa, rzeźby, rysunku, grafiki, ponadto dzieci uczą się zasad kompozycji, pracy z kolorem jak też uwzględniania światłocienia, w pracach wykonywanych z natury.

zajęcia dla dzieci w wieku 6 - 10 lat odbywają się w poniedziałki i środy w godzinach 16:00-17:00 grupy po 10 osób (pierwsze zajęcia i zapisy 3 i 5 września)

zajęcia dla dzieci w wieku 11 - 14 lat odbywają się w środy w godzinach 17:30-18:30 grupy po 8 osób (pierwsze zajęcia i zapisy 5 września)

 ZAPRASZAMY

zajęcia prowadzą:

Majka Zuzańska instruktor plastyki z 40 letnim doświadczeniem, malarka biorąca udział w licznych międzynarodowych plenerach malarskich w kraju i za granicą, mająca na swoim koncie artystycznym  wystawy indywidualne w galeriach wielu miast Polski. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Małgorzata Ostasz-Szeliga instruktor, fotograf, absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie.

 

Ostatnio dodane artykuły:

Nasi laureaci2014-10-30 17:42:58

Back to top