loading...
  FORMY ZAJĘĆ PROWADZONE W CK I ODK

Laureaci konkursów plastycznych - uczestnicy zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej

instruktor mgr sztuki Paweł Brodzisz

GALERIA


●●●

Październik 2019

W XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Słońce, woda i przygoda” ph. „Po świecie pływamy – Moniuszkę rozsławiamy” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 i Przedszkole Publiczne nr 15 w Rzeszowie wyróżnienia otrzymały: (kat. przedszkolaki) Mirella Tymoszczuk 6 lat, (kat. klasy I-II), Maria Kwiecień 7 lat i w kat. klasy III-IV Laura Jaworska 9 lat.

 

●●●

Czerwiec 2019

W  X Edycji  Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Uzależnienia niszczą plany i marzenia” zorganizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta Filia nr 3 i Stowarzyszenie MONAR – Poradnia Profilaktyczno- Konsultacyjna w Łęcznej w kategorii klas VI-VII - I miejsce trzymała Matylda Wójcik 14 lata, a wyróżnienia Julia Kłębukowska, Oliwia Pelica, Aleksandra Zgierska i Karolina Wiśniewska, a w kategorii starszej II miejsce zdobyła Olga Wiśniewska.

 

●●●

Maj 2019

W VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Szlakiem orlich gniazd" Częstochowa 2019 zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie nagrodę otrzymała Zuzanna Pałys (6 lat), a wyróżnienia otrzymały: Kaja Kowalczyk (6 lat), Milena Szyszko (7 lat), Wiktoria Drewniak (10 lat) i Zuzanna Figura (7 lat).

 

●●●

Kwiecień 2019

W XXI Konkursie Plastycznym MALUJEMY PASTELAMI pt. Łąka zorganizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury o zasięgu międzywojewódzkim wyróżnienia otrzymały: Julia Grzesiuk (7 lat), Dominika Radowska (10 lata), a na wystawę pokonkursową zakwalifikowano prace nastepujących autorów: Zuzanna Figura (6 lat), Maria Kwiecień (6 lat). 

●●●

Kwiecień 2019

W 14. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Sport w szarości” Rawicz 2019 III miejsce w kategorii 9-12 lat otrzymała Dominika Radowska (10 lat), a wyróżnienie Oliwia Bartnicka (12 lat). Prace Adriany Kamińskiej (8 lat) i Julii Kierepki (11 lat) otrzymały wyróżnienia honorowe w postaci kwalifikacji na wystawę pokonkursową. Na konkurs napłynęło 2257 prac z terenu całej Polski wykonanych w rozmaitych technikach plastycznych: rysunkowych, malarskich, graficznych.

 

●●●

Kwiecień 2019

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. RAJSKIE PTAKI zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble III nagrodę w kategorii 9-12 lat otrzymała Laura Jaworska (9 lat), a wyróżnienia Wiktoria Drewniak (10 lat) i Martyna Sidor (9 lat).

●●●

Kwiecień 2019

Do wystawy pokonkursowej w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży "Podwórko - podwórko emocji" do wystawy pokonkursowej zakwafikowały sie prace Zuzanny Pałys (6 lat) i Matyldy Wójcik (13 lat).

●●●

Kwiecień 2019

W XVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tradycje Wielkanocne” zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w kat. 13-16 II nagrode otrzymała Julia Misztal (14 lat).

 

●●●

Marzec 2019

W 23. Konkursie Plastycznym Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych „Kolorowa Wielkanoc” uczestnicy zajęc w pracowni plastyczne CK otrzymali:

kat. klasy IV-VI szkoły podstawowe

II miejsce Natalia Bartnicka

III miejsce Martyna Kaźmierczyk

wyróżnienie Nadia Majewska

kat. klasy IV-VI szkoły podstawowe

II miejsce Matylda Wójcik

 

 

●●●

Marzec 2019

W XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Z pędzlem przez swiat" "Etno Portrety" pt. Korzenie kultury zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki wyróżnienie w kategorii 6-9 lat otrzymała Zuzanna Figura (6 lat).

 

●●●

Marzec 2019

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. PTAKI FRUWAKI zorganizowanym przez Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu II miejsce otrzymała Kaja Kowalczyk (6 lat) a Zuzanna Figura (6 lat) wyróżnienie. Na konkurs napłynęło ponad 3000 prac z całej Polski.

 

●●●

Luty 2019

W Wojewódzkim Integracyjnym Konkursie Plastycznym "Nadwieprzańskie koloryty - pejzaż z wierzbą" zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie uczestnicy zajęć plastycznych w pracowni Centrum Kultury  otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia:

Kat. I (dzieci w wieku przedszkolnym)

II miejsce - Zuzanna Pałys

III miejsce - Aleksandra Stasiak

Kat. II (dzieci edukacji wczesnoszkolnej)

II miejsce - Lena Mróz

Kat. III (dzieci i młodzież klas IV-VIII oraz gimnazja)

wyróżnienie - Krzysztof Grabowski

wyróżnienie - Matylda Wójcik

wyróżnienie - Julia Kłębukowska

 

 

●●●

Grudzień 2018

W VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Krew ratuje życie” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu w kategorii IV – ośrodki kultury i inne placówki: III nagrodę otrzymała Magdalena Baka (15 lat), a wyróżnienie Natalia Bartnicka (9 lat).

 

●●●

Grudzień 2018

W XXVII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kalendarz GOK 2019” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wyróżnienie otrzymała Natalia Bartnicka (9 lat).

 

●●●

Grudzień 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły są takie…” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie, nagrodę w kategorii formy płaskie otrzymała Matylda Wójcik (13 lat).

 

●●●

Grudzień 2018

VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Mój Anioł - na drogach do wolności” zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie. Nagrodę otrzymała Matylda Wójcik (13 lat), a wyróżnienia: Tymoteusz Mozgawa (6 lat), Filip Pietrzak (7 lat), Milena Szyszko (7 lat), Julia Kłębukowska (13 lat) i Magdalena Baka (15 lat). Praca Martyny Sidor (8 lat) zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Listopad 2018

W IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Wakacje" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze nagrodę w kategorii 11-13 lat otrzymała Blanka Staszewska (11 lat). Na konkurs wpłynęło ponad 2500 prac z terenu Polski.

●●●

Listopad 2018

W 2. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” zorganizowanym przez Dom Kultury w Łapach kwalifikacje do wystawy pokonkursowej, w kategorii 7-10 lat, otrzymały: Adriana Kamińska, Milena Szyszko i Julia Grzesiuk.

 

●●●

Listopad 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Barwy lasu” zorganizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Zuzanna Pałys (6 lat), Zuzanna Figura (6 lat), Wiktoria Drewniak (10 lat) i Krzysztof Grabowski (15 lat).

 

●●●

Listopad 2018

W Międzynarodowym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Mój nauczyciel” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Woźnikach pierwsze miejsce w kategorii klas I-III otrzymała Nina Furtak (lat 7). Na konkurs wpłynęło ponad 2200 prac.

 

●●●

Listopad 2018

W XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Ja i Król Maciuś Pierwszy” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku wyróżnienie w grupie wiekowej 10-12 lat otrzymała Karina Stasiak (10 lat).

 

●●●

Październik 2018

Powiatowy konkurs plastyczny „W barwach jesieni – grzybobranie” - organizator Gminny Ośrodek Kultury w Cycowie. Kategoria klas 0-III SP: II nagroda Martyna Zaborowicz (kl. II); kategoria klas IV-VI SP: wyróżnienia Martyna Kaźmierczyk (kl. IV) i Oliwia Bartnicka (kl VI); kategoria klasy III gimnazjum: I nagroda Olga Wiśniewska, II nagroda Magdalena Baka, wyróżnienie Matylda Wójcik.

●●●

Październik 2018

"Kto Ty jesteś? Niepodległość oczami dziecka” - konkurs plastyczny zorganizowany przez Filię nr 3 Miejsko-Gminne Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.
Grupa wiekowa 6-7 lat: Milena Szyszko - II miejsce, wyróżnienia Maria Kwiecień i Filip Pietrzak; grupa wiekowa 8-9 lat: Martyna Sidor - II miejsce, wyróżnienia Noel Adamczyk i Kinga Sidor.

 

●●●

Czerwiec 2018

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Znam swój kraj" pt. "Odra - księżna polskich rzek" zorganizowanm przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze wyróżnienie w grupie 9-12 lat otrzymała Oliwia Bartnicka (11 lat).

 

●●●

Czerwiec 2018

V Edycja Powiatowego Konkursu Anglokomiks „My English Comic Book – We Are Afraid of What We Don’t Know. What Is Intolerance?” („Boimy się czego nie znamy. Czym jest nietolerancja?”), - organizator Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej. II miejsce Julia Jakubowska (15 lat).

 

●●●

Maj 2018

W  IX Edycji  Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Bliżej siebie” zorganizowanego przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta Filia nr 3 i Stowarzyszenie MONAR – Poradnia Profilaktyczno- Konsultacyjna w Łęcznej I miejsce trzymała Matylda Wójcik 13 lata, a wyróżnienie Magdalena Baka 15 lat.

●●●

Maj 2018

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wakacje tuż, tuż – w bajkowej krainie” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Cycowie w kategorii klas I-III Natalia Bartnicka zdobyła I miejsce, w kategorii klas IV-VI Oliwia Bartnicka zdobyła I miejsce, a Zuzanna Kowalczyk II miejsce.

 

●●●

Maj 2018

W powiatowym konkursie plastycznym Piekno mojego miejsca zamieszkania pt. „Kiedy szron na drzewach" zorganizowanym przez CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łecznej w kategorii uczniowie w grupie wiekowej 7-8 lat: I miejsce zdobyła Martyna Antoniak lat 8, II miejsce Gabriela Kowalczyk lat 8, w kategorii uczniowie w grupie wiekowej 9-12 lat: wyróznienie otrzymała Julia Kierepka lat 10, a w kategorii uczniowie w grupie wiekowej 13-16 lat: III miejsce zdobyła Julia Jakubowska lat 15.

 

●●●

Maj 2018

Praca Barbary Kasprzak (5 lat) zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej w kategorii malarstwo i rysunek w VIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Przyroda w kolorach" - W świecie psowatych zorganizowanym przez Młodziezowy Dom Kultury w Krakowie i Ogórd Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

●●●

Maj 2018

W ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zorganizowanym z okazji „Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci” pt. „Ilustracja do książki Agnieszki Tyszki” przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze w grupie I (6-8 lat) nagrody otrzymały: Nina Furtak (6 lat) i Martyna Kaźmierczyk (8 lat) oraz wyróżnienie Aleksandra Heba (8 lat).

●●●

Maj 2018

W II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Nasza Biało-Czerwona” zorganizowanym przez Młodziezowy Dom Kultury w Zamościu wyróżnienie w kategorii „IV – ośrodki kultury i inne placówki” otrzymała Anna Janocińska (10 lat).

 

●●●

Maj 2018

W XV Ogólnopolskiej Wiośnie Młodych Talentów Prezentacje 2018 ph.„Wszystkie kolory wiosny” zorganizowanej przez Hajnowski Dom Kultury keslifikacje do wystawy pokonkursowej otrzymał Nikodem Grzywanowski (6 lat).

 

●●●

Kwiecień 2018

W konkursie plastycznym o zasiegu ogólnopolskim pt. "Wachlarze sztuki - Pokażmy Chopinowi Orient" zorganizowanym przez Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdroju w ramach projektu" Chopinalia 2018" Zazanna Kowalczyk (10 lat) otrzymała I nagrodę w kategorii III (klasy IV-VII szkoły podstawowe), a Olga Wiśniewska (14 lat) otrzymała wyróżnienie w kategorii IV (klasy II-III gimnazja).

 

●●●

Kwiecień 2018

 

W VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. Podwórko - niepodległe podwórko" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku wyróżnienie otrzymała Zuzanna Pałys (6 lat).

 

●●●

Kwiecień 2018

W 13. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym (Nie)sprawność w szarości RAWICZ 2018 w kategorii 5-8 lat III nagrodę otrzymała Adriana Kamińska (7 lat), a Wiktoria Szczęsna (9 lat) otrzymała wyróżnienie honorowe w postaci kwalifikacji na wystawę. Na konkurs napłynęło ponad 1000 prac z terenu całego kraju.

 

●●●

Marzec 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Smok Obibok i jego przyjaciele” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie wyróżnienie w kategorii prace płaskie otrzymał Adrian Maciąg (8 lat).

 

●●●

Marzec 2018

W XXII Konkursie Plastycznym KOLOROWA WIELKANOC Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych „Kolorowa Wielkanoc” zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe i Centrum Kutlury w Łęcznej nagrody otrzymały:

Kat.: przedszkolaki
I miejsce – Julia Grzesiuk, 6 lat,

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe
II miejsce – Barbara Słowik, kl. III,

Wyróżnienia:
Adriana Kamińska
, kl. I,

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe
I miejsce – Aleksandra Zielińska, kl. IV,

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gimnazjum,

 

 

●●●

Marzec 2018

 

W XVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne" zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki w kategorii 3-6 lat I nagrodę otrzymała Magdalena Kasprzak (6 lat), a praca Martyny Kaźmierczyk (8 lat) zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową. . Na konkurs napłynęło 1821 prac ze 152 placówek z terenu kraju.

 

●●●

Marzec 2018

W XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mój Świat" pt. "Opowiem ci o mojej ojczyźnie" zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" w Lublinie wyróżnienie w kategorii 10-12 lat otrzymała Oliwia Bartnicka (11 lat), a praca Blanki Smolińskiej (10 lat) zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Marzec 2018

W XXII Ogólnopolskim Konkursie im. Ireny Kwinto „Życie bajką jest” z tematem przewodnim „Bajkowe zwierzoludy” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała się praca Gabrieli Janocińskiej (lat 7).

 

●●●

Marzec 2018

W VI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Szlakiem Orlich Gniazd” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie nagrody otrzymali: Nadia Majewska (10 lat) i Nikodem Grzywanowski (6 lat), a wyróżnienia otrzymały: Lena Madyniak (7 lat) i Iga Kuśmirek (7 lat).

 

●●●

Marzec 2018

W Konkursie Plastycznym „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2018 zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu III miejsce w kategorii IV otrzymał Filip Pietrzak (6 lat) , a Lena Głowienka (6 lat), Wiktoria Szczęsna (9 lat) i Dominika Radowska (10) lat otrzymały nagrody specjalne Dyrektora Biura Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej Pana Jerzego Tyburskiego.

 

●●●

Marzec 2018

 

W XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Z PĘDZLEM PRZEZ ŚWIAT” - „ETNO-PORTRETY” - Kobieta w kulturach świata – zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki w kategorii 6-9 lat wyróżnienie otrzymał Filip Pietrzak (6 lat), uczestnik zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej prowadzonych przez inst. Pawła Brodzisza.

 

●●●

Luty 2018

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "7 grzechów głównych" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście“ we Wrocławiu wyróżnienia w kategorii malarstwo otrzymały: Matylda Wójcik (12 lat) i Julia Jakubowska (15 lat), a prace Oliwii Pelicy (11 lat) i Aleksandry Zgierskiej (11 lat) zakwalifikowały sie do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Styczeń 2018

W XXII Powiatowym Konkursie Plastycznym organizowanym z okazji świąt Bożego Narodzenia pt. „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe” nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kat.: przedszkolaki

I miejsce – Alicja Talar, 6 lat

Wyróżnienie - Lena Głowienka, 6 lat

Wyróżnienie - Hanna Lachowska, 6 lat

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe

Wyróżnienie - Natalia Bartnicka, kl. III

Wyróżnienie - Justyna Szot, kl I

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe

III miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VI

Wyróżnienie - Oliwia Bartnicka, kl. V

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

II miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gim.

Wyróżnienie - Olga Wiśniewska, kl. II gim.

 

●●●

Grudzień 2017

Martyna Zaborowicz (7 lat) otrzymała nagrodę w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kalendarz GOK 2018” ogłoszonym jesienią przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Temat konkursu brzmiał: „Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie”- Jimmy Page.
Nagrodzona praca zostanie wydrukowana w kalendarzu na rok 2018 r. - miesiąc październik.

 

●●●

Grudzień 2017

W VI Wojewódzkim Konkursie  Plastycznym „Mój Anioł” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie wyróżnienie w kategorii 4-6 lat otrzymał Filip Pietrzak (6 lat), a na wystawę pokonkursową zakwalifikowały się prace: Gabrieli Kowalczyk (8 lat) i Victorii Sadowskiej (6 lat).

●●●

Grudzień 2017

Matylda Wójcik (12 lat) zdobyła I miejsce w kategorii 9-13 lat w XVI Edycji Konkursu Plastycznego "Anioł - musnięcie skrzydeł" 2017 r. za pracę w technice linorytu. Ogólnopolski konkurs zorganizował Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

 

●●●

Listopad 2017

Matylda Wójcik (12 lat) otrzymała wyróżnienie w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Profilaktyka! Niech rak nas unika zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu.

 

●●●

Listopad 2017

W XVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Ja i Król Maciuś Pierwszy zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku nagrodę w kat. 10 – 12 lat za prace wykonaną w technice monotypii otrzymała Angelika Siuda (12 lat), a wyróżnienie w kat. 7-9 lat otrzymała Martyna Kaźmierczyk (8 lat).

 

●●●

Październik 2017

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „W barwach jesieni – dożynkowe korowody"
zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Cycowie nagrodzono i wyróżniono:

w kategorii klas O - III SP :

I nagroda Karina Stasiak

Wyróżnienie Dominika Radowska

Wyróżnienie Kinga Janocińska

w kategorii klas IV - VI SP

II nagroda – Julia Kłębukowska

Wyróżnienie Blanka Smolińska

Wyróżnienie Oliwia Bartnicka

w kategorii klas I - III gimnazjum

I nagroda – Julia Jakubowska
II nagroda -  Magdalena Baka

 

●●●

Październik 2017

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji” pod patronatem Burmistrza Łap zorganizowanym przez Dom Kultury w Łapach wyróżnienie w kategorii Kat. I ( 7 – 10 lat ) otrzymały: Aleksandra Proć i Wiktoria Drewniak, kwalifikacje do wystawy otrzymały: Blanka Smolińska, Martyna Antoniak i Karina Stasiak.

 

●●●

Październik 2017

W konkursie plastycznym dla dzieci „Bohaterowie legend łęczyńskich w jesiennym krajobrazie" zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej nagrody i wyróżnienia otrzymali:

kat. 6-7 lat

I miejsce
Maria Walatek

Wyróżnienia:      
Zuzanna Medyńska, Gabriela Janocińska, Magdalena Kasprzak, Helena Walas, Filip Pietrzak, Julia Grzesiuk

Wyróżnienia pozaregulaminowe:  
Barbara Kasprzak i Wiktoria Bańka

kat. 8-9 lat

I miejsce   
Aleksandra Heba

II miejsce:  
Martyna Antoniak

Wyróżnienia:  
Mateusz Talar,
Barbara Słowik, Klaudia Gładysz, Natalia Bartnicka, Gabriela Kowalczyk
Martyna Kaźmierczyk, Aleksandra Trąbka, Maja Ornatowska, Wiktoria Drewniak
Justyna Szot, Wiktoria Szczęsna i Dominika Radowska

 

●●●

Czerwiec 2017

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym CEL NA SAIL zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Przecławiu w kategorii I (uczniowie klas I-III) III miejsce zdobyła Hanna Prażmowska (8 lat), a w kategorii II (uczniowie klas Iv-VI) również III miejsce otrzymała Karolina Wiśniewska (10 lat), dyplom za udział otrzymała Matylda Wójcik (12 lat).

 

●●●

Czerwiec 2017

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym  „Nasi Mniejsi Bracia - zwierzęta wśród ludzi” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kęble w kategorii I (9 12 lat) I miejsce zajęła Angelika Siuda.

 

●●●

Czerwiec 2017

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wakacje tuż, tuż – kosmiczna podróż” zorganizowany przez Gminny Dom Kultury w Cycowie nagrody i wyróżnienia otrzymali:

w kategorii klas I - III SP

wyróżnienie – Mikołaj Dziadko

w kategorii klas IV - VI SP

I miejsce – Julia Misztal

II miejsce – Julia Sobieszek

wyróżnienie – Oliwia Pelica

wyróżnienie – Julia Kłębukowska

 

●●●

Maj 2017

W VIII Edycji Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Świat byłby lepszy bez narkotyków" zorganizowanym przez Filię nr 3 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej nagrodę i wyróżnienie otrzymały:

W kategorii gimnazja :

I miejsce: Magdalena Baka (14 lat)

Wyróżnienie - Natalia Brunecka (13 lat)

 

●●●

Maj 2017

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękno mojego miejsca zamieszkania - kiedy dojrzewają kasztany” – Łęczna 2017 zorganizowanym przez CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kat. uczniowie szkół podstawowych w grupie wiekowej 7-8 lat

I miejsce – Oliwia Kuśpit (7 lat)

II miejsce – Wiktoria Drewniak (8 lat)

Kat. uczniowie szkół podstawowych od 9 lat:

I miejsce - Nadia Majewska (9 lat)

Kat. uczniowie gimnazjum:

Wyróżnienie - Nikola Polikowska (13 lat)

 

●●●

Kwiecień 2017

Julia Misztal (12 lat) zajęła III miejsce (w kategorii  IV – ośrodki kultury i inne placówki) w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Nasza biało – czerwona” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu. 

 

●●●

Kwiecień 2017

W XXI Konkursie Plastycznym Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych pt. "Kolorowa Wielkanoc" zorganizowanym przez Centrum Kultury w Łęcznej i Starostwo powiatowe w Łęcznej nagrodzono:

Kategoria przedszkolaki:

I miejsce - Zuzanna Medyńska
Wyróżnienie - Julia Grzesiuk

kategoria klasy I-III szkoły podstawowe

Wyróżnienie - Kludia Gładysz

kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowe

Wyróżnienie - Julia Misztal

Kategoria szkoły gimanzjalne i ponadgimnazjalne

III miejsce - Julia Jakubowska

 

●●●

Marzec 2017

Gabriela Kowalczyk (7 lat) - otrzymała podziękowanie za udział w XII-th International Art and Graphics Contest "In My Homeland" - konkursie plastycznym zorganizowanym na terenie Białorusi.

 

●●●

Marzec 2017

W XXII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym  „Mój Świat” pt. „Pejzaż”, zorganizowanym przez Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie prac plastyczna Magdaleny Baki (lat 14) zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej. Na konkurs napłynęły 3143 prace z 320 ośrodków z kraju i zagranicy.

 

●●●

Marzec 2017

W V Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Szlakiem orlich gniazd” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie wyróżnienia otrzymały: Natalia Kierepka (11 lat), Natalia Bartnicka (7 lat) i Aleksandra Heba (7 lat).

 

●●●

Luty 2017

W IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MOJE ANIOŁY zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji na wystawe pokonkursową otrzymały: Bernadeta Słowik (8 lat), Maria Walatek (6 lat), Dominika Radowska (8 lat), Julia Kłębukowska (11 lat)  i Karolina Ćwirzeń (10 lat).

 

●●●

Styczeń 2017

W VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2017 zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK nagrodę w kategorii wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 6 otrzymała Lena Głowienka (5 lat), a w kategorii wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 12 wyróżnienie otrzymała Matylda Wójcik (11 lat).

 

●●●

Styczeń 2017

W ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. Kotki w kropki zorganizowanym przez Centrum Kultury Agora we Wrocławiu nagrodę w kategorii 5-6 lat otrzymała Jagoda Fedurek (lat 5).

 

●●●

Grudzień 2016

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Anioły – muśnięcie skrzydeł” zorganizowanym przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury wyróżnienie otrzymała Martyna Ozga. Na konkurs wpłynęło blisko 2200 prac z całej Polski. 

 

●●●

Grudzień 2016

Paulina Mederska (8 lat) otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Do czego MORZE służyć może?” zorganizowanym przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Na konkurs wpłynęło 4812 prac plastycznych z całej Polski.

 

 

●●●

Listopad 2016

W ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Ja i Król Maciuś  Pierwszy" zorganizowanym przez Młodziezowy Dom Kultury w Płocku wyróżnienie w kategorii 7-9 lat otrzymała Natalia Bartnicka. Na konkurs wpłynęło 1573 prac z 198 placówek z terenu całej Polski.

 

●●●

Listopad 2016

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Barwy Jesieni" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie wyróżnienie w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III otrzymała Blanka Staszewska (8 lat). Na konkurs wpłynęło 2306 prac. 

 

●●●

Listopad 2016

W XXII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje miasto – moja miejscowość” pt. „Miejsca historyczne mojej miejscowości” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim nagrodę w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III otrzymała Paulina Mederska.

 

 

●●●

Listopad 2016

W III Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego” – Zamość 2016 zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu II miejsce w kategori uczniowie klas I-III zajęła Natalia Bartnicka, a Julia Kłębukowska zajęła II miejsce w kategorii uczniowie klas IV-VI.

 

●●●

Listopad 2016

Dominika Pachulec otrzymała wyróżnienie w konkursie na exlibris ogłoszony przez bibliotekę Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie.

 

●●●

Listopad 2016

W XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Rodzina w muzeum” zorganizowanym przez MDK w Krasnymstawie Maria Walatek (6 lat) otrzymała nagrodę w kategorii 4-6 lat, a Natalia Kierepka (11 lat) wyróżnienie w kategorii 10-12 lat.

 

●●●

Październik 2016

Katarzyna Drozd (11 lat) otrzymała nagrodę w kategorii 10-11 lat w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ILUSTRACJA DO WYBRANEGO UTWORU JANA BRZECHWY" zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Na konkurs wpłynęło 3640 prac z całego kraju.

●●●

październik 2016

W konkursie plastycznym "Kolory jesieni w utworach dla dzieci" zorganizowanym przez  Filię nr 3 Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Zbigniewa Herberta nagrody i wyróznienie otrzymali:

Kategoria 6-7
I miejsce: Gabriela Janocińska                                   
Wyróżnienia:  Jagoda Fedurek i Amelia Wójcik

Kategoria  8-9 lat
II Miejsce:  Barbara Słowik  
Wyróżnienia:  Dominika Caban,  Wiktoria Szczęsna, Natalia Cielebąk i Kalina Fedurek,
Pozaregulaminowe wyróżnienia: 
Lena Głowienka

 

●●●

październik 2016

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „W barwach jesieni – uroki jesiennej wsi” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Cycowie laureatami zostali:

w kategorii klas O - III SP

- I nagroda – Nikola Korecka kl. II, CK w Łęcznej

- III nagroda – Jagoda Fedurek kl. 0, CK w Łęcznej

wyróżnienia:

Magdalena Kasprzak kl. 0, CK w Łęcznej

Gabriela Janocińska kl. 0, CK w Łęcznej                                          

w kategorii klas IV - VI SP

wyróżnienia:

Nikola Kuźmicz kl. IV, CK w Łęcznej

Julia Kłębukowska kl. V, CK w Łęcznej

w kategorii klas I - III gimnazjum

- II nagroda - Julia Jakubowska kl. II, Gimn. CK w Łęcznej

 

●●●

Lipiec 2016

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS RYSUNKU WĘGLEM Łęczna 2016

Grupa wiekowa do 10 lat - wyróżnienie Aleksandra Zgierska lat 9

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:

LENA GAŃSKA lat 6

MARTYNA KAŹMIERCZYK lat 7

NIKOLA KUŹMICZ lat 9

PAULINA MEDERSKA lat 8

JULIA PIENIAK lat 10

WIKTORIA SKOCZYLAS lat 10

WIKTORIA SZCZĘSNA lat 8

ZOFIA TRYBURSKA lat 8

 

●●●

Czerwiec 2016

Ogólnopolski konkurs plastyczny KWIATY NA RÓŻNE OKAZJE zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu.

Kategoria dzieci 5-9 lat - nagroda: Izabela Dybich.

 

●●●

Czerwiec 2016

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wakacje tuż, tuż – morskie opowieści” zorganizowany przez Gminny Dom Kultury w Cycowie.

Kategoria uczniowie klas I-III:

I miejsce – Nikola Korecka

Wyróżnienie – Karolina Wiśniewska

Wyróżnienie – Paulina Mederska

Kategoria uczniowie klas IV-VI:

I miejsce – Kacper Karczmarczyk

III miejsce – Angelika Siuda

Wyróżnienie – Olga Wiśniewska

Kategoria uczniowie gimnazjów:

Wyróżnienie – Wiktoria Maruotti

Nagrody specjalne:

Nina Furtak

Noel Adamczyk

Helena Słowik

 

●●●

Maj 2016

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Poezja w obrazach” 2016 zorganizowany przez Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie.

w kategorii wiekowej  7-9 lat:

WYRÓŻNIENIE - Dominika Caban, 9 lat, do wiersza Ignacego Krasickiego – „Lew i zwierzęta”

w kategorii wiekowej  10-12 lat:

KWALIFIKACJA DO WYSTAWY POKONKURSOWEJ - Angelika Siuda, 11 lat, do wiersza Ignacego Krasickiego „Ptaszki w klatce”

 

 

●●●

Maj 2016

Powiatowy konkurs plastyczny dla mlodzieży MY ENGLISH COMIC BOOK "The Internet Threats" zorganizowany przez Gimnazjum nr 1 im. Króla Bolesława Chrobrego w Łęcznej.

Wiktoria Maruotti (16 lat) II miejsce

Julia Jakubowska (14 lat) wyróżnienie

 

●●●

Maj 2016

VII Edycja Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Odnaleźć siebie”
zorganizowanego przez Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta Filia nr 3 i
Stowarzyszenie MONAR – Poradnia Profilaktyczno- Konsultacyjna w Łęcznej

Kategoria - szkoły podstawowe kl. VI
Olga Wiśniewska - I miejsce
Wioletta Bronecka - III miejsce
Natalia Brunecka - wyróżnienie


Kategoria - Gimnazja
Wiktoria Maruotti - II miejsce
Zuzanna Baka - wyróżnienie
Julia Jakubowska - wyróżnienie

 

●●●

Maj 2016

Konkurs plastyczny „Rowerem przez Kraków” organizowany przez Klub Kultury Przegorzały z Krakowa.

Kategoria przedszkolaki:

Amelia Wójcik (5 lat) III miejsce

Kategoria 6-7 lat:

Martyna Kaźmierczyk (6 lat) II miejsce

Kwalifikacja do wystawy pokonkursowej:

Wiktoria Szczęsna (8 lat)

 

●●●

Maj 2016

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY "Mój wymarzony domek dla lalek" organizowany przez Fundację Belle Epoque z Warszawy oraz Muzeum Domków dla Lalek w Warszawie.

Blanka Staszewska (8 lat) - Laureat Nagrody Regulaminowej

Helena Słowik (5 lat) - wyróżnienie

 

●●●

Maj 2016

VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w Kolorach” zorganiozwany przez Młodzieżowy Dom Kulury w Krakowie ul. Grunwaldzka 5.

Zuzanna Bugała - wyróżnienie w kategorii do 7 lat (malarstwo)

 

●●●

Maj 2016

VIII OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY „PRZYRODA” - 2016 zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Nagroda - Aleksandra Heba (6 lat).

 

●●●

Maj 2016

Nagrody i wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Piękno mojego miejsca zamieszkania - ulice, drogi i dróżki" - Łęczna 2016 zorganizowanym przez CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

uczniowie szkół podstawowych I-III klasa:
I miejsce
Martyna Kaźmierczyk  lat 7 Centrum Kultury w Łęcznej  
wyróżnienie:
Barbara Słowik lat 7 Centrum Kultury w Łęcznej 

uczniowie szkół podstawowych IV-VI klasa:
I miejsce
Julia Kłębukowska lat 11 Centrum Kultury w Łęcznej

 

●●●

Kwiecień 2016

XXVI Festiwal Sztuk Pięknych „Color Art” w Goleniowie. Martyna Ozga (8 lat) kwalifikacja do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Kwiecień 2016

IV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Szlakiem Orlich Gniazd" - Częstochowa 2016 zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Częstochowie.

Nagroda: Lena Mazurek (6 lat), wyróżnienia: Amelia Wójcik (6 lat), Kalina Fedurek (7 lat), Martyna Kaźmierczyk (6 lat) i Wiktor Mazurek (8 lat).

 

●●●

Kwiecień 2016

Konkurs plastyczny „Moje miasto-Łęczna” którego organizatorem była Gmina Łęczna i Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej:

kategoria 7-9 lat: III miejsce Blanka Staszewska;  kategoria 10-12 lat: I miejsce Olga Wiśniewska;  kategoria 13-16 lat:

I miejsce Zuzanna Baka;  III miejsce Julia Jakubowska, Wyróżnienia: Kacper Karczmarczyk (10 lat), Katarzyna Drozd (10 lat), Martyna Jakubowska (7 lat), Karolina Wiśniewska (9 lat) i Weronika Hijek (11 lat)

 

●●●

Kwiecień 2016

Natalia Brunecka (12 lat), Julia Kłębukowska (10 lat) i Kamila Rak (6 lat) otrzymały podziękowania za udział w XI-th International Art and Graphics Contest "In My Homeland" - konkursie plastycznym ogranizowanym na terenie Białorusi.

 

●●●

Kwiecień 2016

Praca 6 letniej Martyny Kaźmierczyk zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ŚWIAT DINOZAURÓW” zorganizowanego przez „Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży” we Wrocławiu.

 

●●●

Marzec 2016

W ogólnopolskim konkursie plastycznym „ Muzyka zaklęta w instrumentach” odbywajacego się w ramach projektu kulturowego „Chopinalia 2016” i zorganizowanego przez Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju I miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy IV-VI zdobyła Natalia Brunecka, wyróżnienie w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III otrzymała Martyna Ozga.

 

●●●

Marzec 2016

W galerii Centrum Kultury w Łęcznej odbyło się w dniu 18 marca 2016 r. podsumowanie XX edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Wielkanocne pt. „Wielkanoc na ludowo”. Laureaci – uczestnicy zajęć plastycznych w pracowni Centrum Kultury w Łęcznej: : kategoria przedszkolaki (nagrody) - Noel Adamczyk; kategoria klasy I-III szkoły podstawowe - wyróżnienia: Oliwia Bartnicka i Kalina Fedurek; kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowe:, II miejsce – Weronika Jagiełło, III miejsce – Julia Pieniak, wyróżnienie: Olga Wiśniewska; kategoria gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne: III miejsce – Julia Jakubowska.

 

●●●

Marzec 2016

W XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. TRADYCJE WIELKANOCNE zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki nagrody otrzymały: Oliwia Kuśpit (6 lat) II nagroda w kategorii 3-6 lat oraz Wiktoria Szczęsna (8 lat) II nagroda w kategorii 7-9 lat. Wyróżnienia: Martyna Ozga (8 lat) i Nikola Korecka (6 lat).

 

●●●

Marzec 2016

W XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Ireny Kwinto "Życie bajką jest" zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim nagrody otrzymali:
Noel Adamczyk (5 lat) - nagroda w kategorii przedszkolaki,
Aleksandra Heba (6 lat) - nagroda w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III,
Natalia Brunecka (12 lat) - nagroda w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI,
Daniel Cur (12 lat) - nagroda w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI,
Matylda Wójcik (10 lat) - nagroda w kategorii szkoły podstawowe klasy IV-VI.

 

●●●

Marzec 2016

Na wystawę pokonkursową w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży pt. "PODWÓRKO – Sportowe podwórko" zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku zakwalifikowały się prace: Arlety Hulewskiej (6 lat) i Wiktorii Wartacz (7 lat).

 

●●●

Marzec 2016

Do wystawy pokonkursowej XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Jana Kasprowicza" zorganizowanego  przez Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie zakwalifikowały się prace: Kamila Kłębukowskiego - 8 lat  (J. Kasprowicz „Leży chory dwa miesiące blisko”), Julii Kłębukowskiej - 10 lat (J. Kasprowicz „On w łachmanach, z dzieckiem za rękę...”) oraz  Matyldy Wójcik - 10 lat (J. Kasprowicz „Było troje: on, ona i córka”).

 

●●●

Luty 2016

Dominika Pachulec (17 lat) otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsca w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Taniec jest żyjącą rzaźbą nas samach" zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 5 w Lublinie im. Jana Pawła II.

 

●●●

Luty 2016

Patryk Kierepka (7 lat) zajął III miejsce w kategorii prace plastyczne szkoły podstawowe w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno–Literackim „NA ŚWIĘTEGO WALENTEGO… RÓŻNE OBLICZA MIŁOŚCI” zorganizowanym przez Katolickie Liceum, Gimnazjum i Szkołę Podstawową Księży Pallotynów w Chełmnie.

 

●●●

Luty 2016

Na VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „Kocie sprawy” – Zamość 2016 zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu, Salonem Firmowy „Meblik” w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 977 prac plastycznych oraz 177 prac fotograficznych z 81 placówek oraz 4 prace indywidualne.  W kategorii klas I-III Amelia Wójcik (6 lat) otrzymała III nagrodę, a w kategorii klas IV-VI III nagrodę otrzymała Julia Kłębukowska (10 lat).

 

●●●

Luty 2016

Na VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękny uśmiech zdrowe zęby” – Zamość 2016 zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu we współpracy z Wielospecjalistycznym Centrum Stomatologicznym sp. z o.o. ul. Kilińskiego 4 w Zamościu,  Salonem Firmowy „Meblik” w Zamościu, Radą Rodziców MDK wpłynęło 489 prac z 35 placówek z województwa lubelskiego. Znaczace sukcesy osiągneli uczestnicy zajęć plastycznych w paracowni Centrum Kultury w Łęcznej prowadzonej przez instruktora Pawła Brodzisza: kategoria I – uczniowie przedszkoli: nagroda - Noel Adamczyk, lat 5; kategoria II – uczniowie klas I - III wyróżnienie - Martyna Ozga, lat 8 i wyróżnienie - Karolina Wiśniewska, lat 9; kategoria III – uczniowie klas IV - VI: nagroda - Julia Kłębukowska, lat 10; nagroda specjalna ufundowana przez salon Firmowy „Meblik” w Zamościu - Martyna Kaźmierczyk, lat 6 oraz nagroda specjalna Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu - Wiktor Mazurek, lat 8

 

●●●

Styczeń 2016

W VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ANIOŁ XXI wieku” zorganizowanym przez Ośrodek Kultury w Będzinie III nagrodę otrzymała Martyna Kaźmierczyk (6 lat), II nagrodę (kategoria klas I-III) Zofia Trybulska (8 lat), a prace Leny Mazurek (6 lat) i Natalii Barnickiej (6 lat) zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej.

●●●

Styczeń 2016

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. „Pieski w kreski” zorganizowanym przez Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu wyróżnienie w kategorii młodzież 10-13 lat (malarstwo i techniki mieszane) otrzymała Matylda Wójcik (10 lat). Na konkurs wpłynęło 1200 prac.

 

●●●

Styczeń 2016

Na trzecią edycję Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Niebo w kolorze – spotkanie z zorzą polarną” zorganizowanego w ramach Festiwalu Zorzy Polarnej 2015 przez Polską Fundację Sportu i Kultury, Oddział w Płocku wpłynęło 2200 prac z 270 placówek z terenu kraju. Praca 7 letniej Wiktorii Drewniak zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej w kategorii 6-7 lat.

 

●●●

Grudzień 2015

W IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój Anioł” zorganizowanym przez Młodziezowy Dom Kultury w Krasnymstawie wyróżnienie otrzymała Arleta Hulewska (6 lat), a praca plastyczna Wioletty Broneckiej (12 lat) zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Listopad 2015

24 listopada 2015 r. rozstrzygnięto I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Literacki "Św. Mikołaj w oczach współczesnych dzieci i młodzieży - i Ty możesz zostać św. Mikołajem" organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, Parafię Św. Mikołaja na „Czwartku” w Lublinie, Wydział d/s Wychowania Katolickiego Kurii Metropolitalnej w Lublinie i Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Metropolitalnej w Lublinie. Na konkurs w części plastycznej wpłynęło 1024 prace ze 185 placówek. Wyróżnienia otrzymały: Martyna Ozga lat 8 w kategorii klas I-III oraz Natalia Brunecka i Natalia Kierepka w kategorii klas IV-VI.

 

●●●

Listopad 2015

Inspiracje twórczością Kornela Makuszyńskiego - konkurs plastyczny organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego  w Zamościu pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty pana Krzysztofa Babisza. Na konkurs wpłyneło 994 prace plastyczne. Wyniki: kategoria II (uczniowie klas I-III) II miejsce Paulina Mederska (7 lat), wyróżnienie Martyna Jakubowska (7 lat); kategoria III (uczniowie klas IV-VI) III nagroda Wiktoria Pakuła (10 lat). Kwalifikacje do wystawy pokonkursowej: Julia Kierepka (8 lat), Karina Stasiak (7 lat) i Maria Walatek (5 lat).

 

●●●

Listopad 2015

W Ogólnopolskim XXI Konkursie Plastycznym "Moje miasto - moja miejsowość" pt. "Ruch, sport, aktywność w mojej miejscowości" zorganizowanym przez Młodzieżowym Dom Kultury im. Ireny Kwinto w Lidzbarku Warmińskim nagrodę w kategorii przedszkolaki otrzymał 5-letni Mikołaj Dziadko.

 

●●●

Listopad 2015

W XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Rodzina. Zwierzę - przyjaciel rodziny” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, wyróżnienie w kategori klas IV-VI otrzymał Daniel Cur (12 lat). Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace, których autorkami były: Zuzanna Bugała (6 lat) i Natalia Brunecka (12 lat).

 

●●●

Listopad 2015

W ogólnopolskim konkursie plastycznym "Cztery pory roku - Barwy jesieni" zorganizowanym przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury II miejsce w kategorii 7-9 lat zajęła Wiktoria Marcyniuk (7 lat).

 

●●●

Październik 2015

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Królewska gra - szachy" zorganizowanym przez MDK „Śródmieście“ we Wrocławiu nagrodzono pracę 9-letniej Karoliny Wiśniewkiej. Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała się praca 8-letniego Kamila Kłębukowskiego. W konkursie wzięło udział 158 szkół i placówek oświatowych, nadsyłając 1245 prac malarskich, rysunkowych, rzeźbiarskich i fotograficznych.

 

●●●

Październik 2015

Konkursie plastycznym „Mój bajkowy świat pełen jesiennych barw" zorganizowanym przez Filię nr 3 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im Zbigniewa Herberta w Łęcznej uczestnicy zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej otrzymali nagrody i wyróznienia: kategoria 6-7 lat: I miejsce Martyna Kaźmierczyk, wyróznienia: Maja Mazur i Kornelia Jawiarczyk; kategoria 8-9 lat: I miejsce Oliwia Bartnicka, II miejsce Zofia Trybulska, wyróżnienie: Martyna Ozga.

 

●●●

Październik 2015

W konkursie plastycznym o zasięgu ogólnopolskim „Spotkanie z martwą naturą" zorganizowanym przez Wieluński Dom Kultury, pierwsze miejsce w kategorii klas I-III zdobyła Karolina Wiśniewska (9 lat). Praca 8-letniego Kamila Kłębukowskiego zakwalifikowała się do wystawy pokonkursowej. Na konkurs wpłynęło 1229 prac.

 

●●●

Październik 2015

W VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój Nauczyciel i jego praca – na lekcjach WF” – Zamość 2015 zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, w kategorii I - uczniowie szkół podstawowych klas I – III: III nagrodę otrzymała Izabela Dybich (6 lat), a wyróżnienia otrzymały Martyna Jakubowska (7 lat) i Julia Medyńska (7 lat). Na konkurs wpłynęło 631 prac z 53 placówek z województwa lubelskiego.

 

●●●

Październik 2015

Do wystawy pokonkursowej VIII Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem pt. Samotność zakwalifikowały się prace Kaliny Fedurek (7 lat) i Patrycji Wójcik (17 lat). Na konkurs wpłynęło 1260 prac. Organizatorem konkursu było Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA.

 

●●●

Wrzesień 2015

W powiatowym konkursie plastycznym „W barwach jesieni – jesień idzie przez park” zorganizowanym przez Gminny Dom Kultury w Cycowie III m. w kategorii gimnazja otrzymała Julia Jakubowska (13 lat), wyróżniania otrzymały: w kategorii klas I-III SP: Julia Kierepka (8 lat) i Izabela Gadzicka (6 lat), a w kategorii klas IV-VI SP wyróżnienie otrzymała Katarzyna Drozd (10 lat). Nagrody specjalne otrzymali: Adriana Kamińska, Maria Walatek, Amelia Wójcik, Nina Furtak, Helena Słowik, Julia Medyńska i Mikołaj Dziadko.

 

●●●

Czerwiec 2015

W II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jak wygląda muzyka?" organizowanego przez Fundację FABRYKA SZTUKI z Poznania wyróżnienie w kategorii przedszkola otrzymała Martyna Antoniak - 6 lat. Na konkurs napłynęło blisko 1,5 tyś. prac.

 

●●●

Czerwiec 2015

W III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Szlakiem orlich gniazd” wyróżnienie otrzymał 7-letni Kamil Kłębukowski. Organizatorem konkursy był Miejski Dom Kultury w Częstochowie.

 

●●●

Maj 2015

6-letnia Martyna Antoniak otrzymała II nagrodę w kategorii przedszkola dzieci 5 i 6 letnie w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym do ilustracji wierszy Jana Brzechwy. Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie. Na konkurs wpłynęło 1590 prac.

Nagrodzony rysunek był ilustracją do wiersza J. Brzechwy pt. "Mucha".

 

●●●

Maj 2015

Prace Julii Kierepki (7 lat) i Jagny Kulig (6 lat) zakwalifikowały się na wystawę pokonkursową Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ANIOŁY I DIABŁY organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury "ŚRÓDMIEŚCIE" z Wrocławia.

 

●●●

Maj 2015

W V edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wakacje tuż, tuż – zabytki Europy”

w kategorii klas I-III wyróżnienia otrzymały:

Julia Kłębukowska - 9 lat

Marta Grzegorczyk - 8 lat

Martyna Ozga - 7 lat

w kategorii klas IV-VI:

I nagroda - Olga Wiśniewska - 11 lat

III nagroda - Paulina Kiszczak - 11 lat

oraz nagrody specjalne otrzymały:

Lena Rybka, Martyna Kaźmierczyk i Izabela Gadzicka

 

●●●

Maj 2015

W Powiatowym Konkursie Plastycznym „Piękno mojego miejsca zamieszkania - z tęczą na niebie” -  Łęczna 2015 w kategorii uczniowie szkół podstawowych I-III klasa laureatami zostały:

II miejsce:

Julia Kłębukowska lat 9

wyróżnienie:

Martyna Ozga lat 7

 

●●●

Maj 2015

W Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. "Bezpieczeństwo i rozwaga, tego od Ciebie każdy wymaga"

w kategorii klas I-III szkół podstawowych laureatkami zostały:

I miejsce - Nikola Kuźmicz (9 lat)

III miejsce - Julia Kierepka (8 lat)
Nagrodzone prace zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu  XVII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem "Bezpieczeństwo i rozwaga, tego od Ciebie każdy wymaga".

 

●●●

Maj 2015

W II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży "ZABIERZ MNIE TAM WYOBRAŹNIĄ" organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Głownie III nagrodę w kategorii lat 8-9 otrzymała Katarzyna Drozd. Na konkurs wpłynęło 2376 prac plastycznych z terenu całej Polski.

 

●●●

Kwiecień 2015

Julia Kierepka (8 lat) otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim "Niesamowity ogród profesora Szafera" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku.

 

 

 

●●●

Kwiecień 2015

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. PODWÓRKO – Podwórkowe zabawy

organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.

Na konkurs wpłynęło 616 prac z terenu całego kraju.

Wyróżnienie: Martyna Antoniak lat 5 - Centrum Kultury w Łęcznej,

Kwalifikacja do wystawy: Wiktoria Marcyniuk lat 6 - Centrum Kultury w Łęcznej.

 

 

●●●

Marzec 2015

W XIV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Morskie Opowieści", organizowanym przez Pałac Młodzieży w Gdańsku, pierwszą nagrodę w kategorii wiekowej 7-9 lat otrzymała Karolina Wiśniewska z Centrum Kultury w Łęcznej - uczestniczka zajęc plastycznych prowadzonych przez inst. Pawła Brodzisza.

Na konkurs wpłynęło 951 prac z terenu całej Polski. W pięciu kategoriach wiekowych, jury przyznało łącznie 16 pierwszych nagród równorzednych, 26 wyróżnień i 22 kwalifikacje do wystawy pokonkursowej.

 

●●●

Marzec 2015

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MUZYKA W SZAROŚCI Rawicz 2015

8 letnia Oliwia Bartnicka otrzymała wyróżnienie w kategorii 5-8 lat.

Na wystawę pokonkursową została również zakwalifikowana praca plastyczna 6 letniego Jakuba Nowaka. Na konkurs napłynęło 2465 prac.

 

●●●

Marzec 2015

W III edycji Miedzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży "Ptaki Cudaki"

zorganizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyjau, czestniczka zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej, 9 letnia Noemi Furtak otrzymała wyróżnienie w kategorii prac przestrzennych klasy I-III.

Na konkurs wpłynęło 2110 prac nadesłanych z placówek oświatowych i kulturalnych z Polski, Niemiec, Słowacji, Słowenii i Turcji.

 

 

●●●

Marzec 2015

W XIX edycji Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych

pt. WYCINANKA WIELKANOCNA organizowanym przez Powiat Łeczyński i Centrum Kultury w Łęcznej laureatami zostali:

Kategoria przedszkolaki

Martyna Antoniak - wyróżnienie

Kategoria klasy Iv-VI szkoły podstawowej

Julia Misztal - II nagroda

 

●●●

Marzec 2015

W XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  „Tradycje Wielkanocne" organizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

III nagrodę w kategorii klasy IV - VI szkoły podstawowej otrzymała Paulina Kiszczak - 11 lat z Centrum Kultury w Łęcznej.

Prace Dominiki Radowskiej (7 lat) i Karoliny Wiśniewskiej (8 lat) zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej.

 

 

●●●

Marzec 2015

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS MALARSKO-POETYCKI „Siedem grzechów głównych” 2015
organizowany przez Pałac Kultury Zagłębia. Na konkurs napłynęło 365 prac malarskich.
Kategoria malarstwo
grupa wiekowa 6-9 lat
I miejsce – nie przyznano
II miejsce
Martyna Ozga, 7 lat, tytuł pracy: „Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu” Centrum Kultury w Łęcznej
wyróżnienie:
Karolina Wiśniewska, 8 lat, tytuł pracy: „Gniew - Spokój!!!” Centrum Kultury w Łęcznej
grupa wiekowa 10-14 lat
wyróżnienie:
Paulina Kiszczak, 11 lat, tytuł pracy „Pycha – jestem lepsza” Centrum Kultury w Łęcznej

 

●●●

Marzec 2015

W ogólnopolskim konkursie plastycznym KOTY TRZPIOTY organizowanym przez Pracownię Plastyczną 22KM wyróżnienie otrzymała:

Agnieszka Olender lat 6 z Centrum Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie specjalne portalu dla dzieci www.czasdzieci.pl otrzymała:

Wiktoria Wartacz lat 7 z Centrum Kultury w Łęcznej

 

●●●

Luty 2015

W VII Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Anioł XXI wieku”

organizowanym przez Ośrodek Kultury w Będzinie w kategorii klasy I-III (prace malarskie)

zwycięzcą została otrzymując I nagrodę Julia Kierepka (7 lat),

wyróżnienie  Marta Grzegorczyk (7 lat),

w kategorii 10-12 lat wyróżnienie otrzymał Daniel Cur (12 lat).

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace

Kariny Stasiak (6 lat),

Agnieszki Olender (6 lat),

Matyldy Wojcik (9 lat),

Katarzyny Drozd (9 lat).

Na konkurs wpłynęło 751 prac.

 

●●●

Luty 2015

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje Anioły” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży

I miejsce w kategorii 6-9 lat zajęła Katarzyna Drozd (9 lat),

a do wystawy pokonkursowej  zakwalifikowały się prace

Julii Kłębukowskiej (9 lat),

Wiktorii Wartacz (7 lat)

Patrycji Wójcik (17 lat).

Na konkurs wpłynęło 2063 prace plastyczne.

 

●●●

Luty 2015

W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Piękny uśmiech, zdrowe zęby” – Zamość 2015 organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu

nagrodę w kategorii do lat 9 otrzymała:
Marta Grzegorczyk lat 7 z Centrum Kultury w Łęcznej.

Na konkurs wpłynęło 471 prac  z  56 placówek oraz 3 prace indywidualne.

 

 

●●●

Styczeń 2015

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. Magia roślin - DRZEWO
organizowany przez MDK we Wrocławiu.

Na konkurs napłynęło 4349 prac z 405 szkół i placówek oświatowych z terenu całego kraju.

Wyróżnienie w kategori MALARSTWO otrzymała:

Noemi Furtak - 9 lat z Centrum Kultury w Łęcznej.

Na wystawę pokonkursową została również zakwalifikowana praca

Katarzyny Drozd lat 9 z Centrum Kultury w Łęcznej

 

 

 

●●●

Styczeń 2015

XIX Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany z okazji świąt Bożego Narodzenia "Ilustracja do kolędy".

 

Kategoria: Klasy I-III szkoły podstawowe
II miejsce (ex aequo)  – Julia Kierepka - Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce (ex aequo)  – Kalina Fedurek - Centrum Kultury w Łęcznej
II miejsce (ex aequo) – Hubert Mączka - Centrum Kultury w Łęcznej
Wyróżnienie: Matylda Wójcik - Centrum Kultury w Łęcznej
Kategoria: Klasy IV–VI szkoły podstawowe
Wyróżnienie:
Julia Misztal - Centrum Kultury w Łęcznej
Kategoria: Gimnazja
III miejsce (ex aequo) – Dominika Pachulec - Centrum Kultury w Łęcznej

 

●●●

Październik 2014

Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Barwy jesieni w wierszach dla dzieci” organizowany przez Filię nr 3 Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.

Wyróżnienia:

Julia Kierepka - Centrum kultury w Łęcznej

Lena Rybka - Centrum kultury w Łęcznej

Lena Furtak - Centrum kultury w Łęcznej

Karina Stasiak - Centrum kultury w Łęcznej

 

●●●

Październik 2014

Powiatowy Konkurs Plastyczny "W barwach jesieni, a w górach już jesień..." Gminny Dom Kultury w Cycowie

 

kategoria klas 0-III SP

III miejsce - Oliwia Bartnicka - Centrum Kultury w Łęcznej

wyróżnienie: Kalina Fedurek - Centrum Kultury w Łęcznej

 

kategoria klas IV-VI SP

I miejsce - Olga Wiśniewska - Centrum Kultury w Łęcznej

III miejsce - Noemi Furtak - Centrum Kultury w Łęcznej

wyróżnienie: Julia Misztal - Centrum Kultury w Łęcznej

 

Nagrody specjalne przyznane przez Jury konkursu:

Martyna Kaźmierczyk - Centrum Kultury w Łęcznej

Lena Rybka - Centrum Kultury w Łęcznej

Martyna Antoniak - Centrum Kultury w Łęcznej

Julia Oleksiejuk - Centrum Kultury w Łęcznej

 

●●●

Lipiec 2014

VIII Ogólnopolski Konkurs Rysunku Węglem Łęczna 2014.

Wśród ponad 1000 prac, które wpłynęły na konkurs nagrodzono m.in.:

Kategoria od 5 do 8 lat

I miejce - Julia Bednarczyk  z Centrum Kultury w Łęcznej

wyróżnienie - Hubert Maczka  z Centrum Kultury w Łęcznej

kategoria ponad 18 lat

wyróżnienie - Tomasz Raczkowski - Łęczna

 

●●●

Czerwiec 2014

Ogólnopolski KONKURS PLASTYCZNY - dla uczniów przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych. Konkurs organizowany jest przez Fundację Fabryka Sztuki z siedzibą w Poznaniu.

Na konkurs wpłynęło ponad 1200 prac plastycznych z całej Polski.

II miejsce w kategorii Przedszkola zdobył Kamil Kłębukowski z Centrum Kultury w Łęcznej.

 

 

●●●

Czerwiec 2014

IV Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „Wakacje tuz, tuż – czasem słońce czasem deszcz” organizowanego przez Gminny Dom Kultury w Cycowie i Starostwo Powiatowe w Łęcznej.

Wyróżnienie:

Julia Kierepka 7 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

Kamil Kłębukowski 7 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

Nagroda specjalna -  Lena Rybka, lat 4 z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Czerwiec 2014

Rozstrzygnięcie IV Edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego Propagującego Profilaktykę Uzależnień od Narkotyków pt. „Moje zainteresowania alternatywą dla narkotyków".
Konkurs skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych Powiatu Łęczyńskiego. Organizatorami konkursu byli: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta Filia nr 3, Stowarzyszenie MONAR Punkt Konsultacyjny w Łęcznej, przy współpracy Rady Osiedla Bobrowniki i Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

II miejsce Wiktoria Maruotti  - 13 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Maj 2014

Wynik Powiatowego Konkursu Plastycznego „Piękno mojego miejsca zamieszkania-spacerując po okolicy” organizowanego przez CK-ODK w Łecznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej.

Uczniowie szkół podstawowych:

III miejsce - Julia Misztal lat 9 z Centrum Kultury w Łęcznej

wyróżnienie - Hubert Mączka lat 7 z Centrum Kultury w Łęcznej

Uczniowie gimnazjum:

Wyróżnienie - Ewa Moniak lat 14 z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Kwiecień 2014

Wyniki XVIII Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych organizowanego przez Centrum Kultury w Łęcznej i Starostwo Powiatowe w Łęcznej. Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac z terenu powiatu łęczyńskiego.

KATEGORIA – PRZEDSZKOLA

Wyróżnienie - Hubert Mączka - 6 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

KATEGORIA: KLASY IV – VI SZKOŁY PODSTAWOWE

Wyróżnienie - Daniel Cur  - 10 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

KATEGORIA: GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

II Miejsce – Kinga Niewolska - 13 lat z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Styczeń 2014

Wyniki XVIII Powiatowego Konkursu Plastycznego organizowanego z okazji Świąt Bożego Narodzenia pt. Anioły, Aniołki, Aniołeczki.

Prace płaskie

Kategoria – przedszkolaki

II miejsce – Milena Partyka l. 6 Centrum Kultury w Łęcznej

Kategoria – klasy I-III szkoły podstawowe

I miejsce – Kamil Rybka kl. I Centrum Kultury w Łęcznej

III miejsce – Matylda Wójcik kl. II Centrum Kultury w Łęcznej

Kategoria – gimnazja

II miejsce – Ewa Moniak kl. I Gimnazjum - Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Październik 2013

III edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego w „W barwach jesieni – w jesiennych ogrodach” organizowanego przez Gminny Dom Kultury w Cycowie.

w kategorii klas I-III SP

II nagroda – Kamil Rybka –kl. I z Centrum Kultury w Łęcznej                     

nagrody specjalne:

Julia Okoń - z Centrum Kultury w Łęcznej                      

Milena Partyka - z Centrum Kultury w Łęcznej                     

●●●

Lipiec 2013

Wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem Łęczna 2013 pod nazwą CZAS  zorganizowanego przez Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA.

Kategoria od 5 do 8 lat

II miejsce - Matylda Wójcik (zestaw prac), lat 7, z Centrum Kultury w Łęcznej                     

III miejsce - Julia Misztal lat 8, z Centrum Kultury w Łęcznej                     

●●●

Czerwiec 2013

"Wakacje tuż, tuż - podróż do Afryki" konkurs plastyczny organizowany przez Gminny Dom Kultury w Cycowie.

w kategorii klas I-III SP

II nagroda– Julia Misztal – lat 8 z Centrum Kultury w Łęcznej

wyróżnienie- Matylda Wójcik – lat 8 z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Kwiecień  2013

Wyniki konkursu plastycznego „Piękno mojego miejsca zamieszkania-zabytki w mojej okolicy" organizowanego przez CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

uczniowie szkół podstawowych:

• III miejsce ex aequo - Matylda Wójcik lat 7 CK w Łęcznej

●●●

Kwiecień  2013

Wyniki XVII KONKURSU  PLASTYCZNEGO  SYMBOLE I TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH „ŚMIGUS – DYNGUS” organizowanego przez Centrum kultury w Łęcznej

KATEGORIA – PRZEDSZKOLA

Wyróżnienie: Kamil Rybka – CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ        

●●●

Listopad 2012

II edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego „W barwach jesieni – różne oblicza jesieni” - konkurs plastyczny organizowany przez Gminny Dom Kultury w Cycowie.

w kategorii klas I – III Szkoły Podstawowej

- II nagroda – Nina Wróbel, kl. I z Centrum Kultury w Łęcznej

nagrody specjalne :

Urszula Gułaś, lat 6 z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Lipiec 2011

Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem Łęczna 2011

Kategoria od 5 do 8 lat

II miejsce - Daniel Cur, lat 8, z Centrum Kultury w Łęcznej
WYRÓŻNIENIE - Julia Gaćkowska, lat 7, z Centrum Kultury w Łęcznej

Kategoria do 12 lat
WYRÓŻNIENIE  - Natalia Zoch (zestaw prac), lat 11, z Centrum Kultury w Łęcznej

Kategoria do 16 lat
I miejsce - Kinga Zając, lat 15, z Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Lipiec 2010

Wynik III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RYSUNKU WĘGLEM-ŁĘCZNA 2010 pt.: CZŁOWIEK I ZWIERZĘ

 grupa wiekowa do 10 lat

Wyróżnienie: ADAM BRODZISZ lat 5- Łęczna

grupa wiekowa do 20 lat

I miejsce – KATARZYNA DUDEK lat 18 Łęczna

●●●

Marzec 2010

Wyniki XIV EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „SYMBOLE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH” organizowanego przez Centrum kultury w Łęcznej

KATEGORIA WIEKOWA 7 – 9 LAT - PRACE PŁASKIE

I miejsce -Alicja Sadowska l.8, z Centrum Kultury w Łęcznej

KATEGORIA WIEKOWA 10 – 12 LAT  - PRACE PŁASKIE

 II miejsce - Róża Kowalczyk l.10, Centrum Kultury w Łęcznej

●●●

Lipiec 2009

Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem

Kategoria do 10 lat

II miejsce - Natalia Zoch z Centrum Kultury w Łęcznej

III miejsce - Alicja Sadowska z Centrum Kultury w Łęcznej

Kategoria do 20 lat

I miejsce - Katarzyna Dudek – Łęczna

Ostatnio dodane artykuły:

Back to top