Kolejni uczestnicy zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej otrzymali za swoje prace nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich konkursach.

W ogólnopolskim konkursie plastycznym KOTY TRZPIOTY organizowanym przez Pracownię Plastyczną 22KM wyróżnienie otrzymała:

Agnieszka Olender lat 6 z Centrum Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie specjalne portalu dla dzieci www.czasdzieci.pl otrzymała:

Wiktoria Wartacz lat 7 z Centrum Kultury w Łęcznej.

W VII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MALARSKO-POETYCKIM „Siedem grzechów głównych” 2015
organizowanym przez Pałac Kultury Zagłębia nagrody i wyróżnienia otrzymali:

Kategoria malarstwo
grupa wiekowa 6-9 lat
I miejsce – nie przyznano
II miejsce
Martyna Ozga, 7 lat, tytuł pracy: „Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu” Centrum Kultury w Łęcznej
wyróżnienie:
Karolina Wiśniewska, 8 lat, tytuł pracy: „Gniew - Spokój!!!” Centrum Kultury w Łęcznej

grupa wiekowa 10-14 lat
wyróżnienie:
Paulina Kiszczak, 11 lat, tytuł pracy „Pycha – jestem lepsza” Centrum Kultury w Łęcznej.

Prace powstały w pracowni plastycznej Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, pod kierunkiem instruktora art. plastyka Pawła Brodzisza.