7-letnia Marta Grzegorczyk - uczestniczka zajęć plastycznych w Centrum Kultury w Łęcznej otrzymała nagrodę w kategorii do lat 9 w  Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży „Piękny uśmiech, zdrowe zęby” – Zamość 2015 organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im K. Makuszyńskiego w Zamościu. Na konkurs wpłynęło 471 prac  z  56 placówek oraz 3 prace indywidualne.

LINK

W III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Moje Anioły” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży
I miejsce w kategorii 6-9 lat zajęła Katarzyna Drozd (9 lat),

a do wystawy pokonkursowej  zakwalifikowały się prace

Julii Kłębukowskiej (9 lat),

Wiktorii Wartacz (7 lat),

Patrycji Wójcik (17 lat).

Na konkurs wpłynęło 2063 prac plastycznych.

LINK

W VII Ogólnopolskim  Konkursie Plastycznym „Anioł XXI wieku” organizowanym przez Ośrodek Kultury w Będzinie

w kategorii klasy I-III (prace malarskie) zwycięzcą została

otrzymując I nagrodę Julia Kierepka (7 lat),

wyróżnienie:  Marta Grzegorczyk (7 lat),

w kategorii 10-12 lat wyróżnienie otrzymał Daniel Cur (12 lat).

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się prace

Kariny Stasiak (6 lat),

Agnieszki Olender (6 lat),

Matyldy Wojcik (9 lat)

Katarzyny Drozd (9 lat).

LINK

Prace powstały w pracowni plastycznej Centrum Kultury w Łecznej, ul. Obrońców pokoju 1 pod kierunkiem instruktora Pawła Brodzisza.

Nasi laureaci