Na VII Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Plastyczny „Kocie sprawy” – Zamość 2016 zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Pana Przemysława Czarnka we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA, Zarządem Osiedla Kilińskiego w Zamościu, Salonem Firmowy „Meblik” w Zamościu oraz Radą Rodziców MDK wpłynęło 977 prac plastycznych oraz 177 prac fotograficznych z 81 placówek oraz 4 prace indywidualne.  W kategorii klas I-III Amelia Wójcik (6 lat) otrzymała III nagrodę, a w kategorii klas IV-VI III nagrodę otrzymała Julia Kłębukowska (10 lat). Nagrodzone prace powstały w pracowni plastycznej Centrum Kultury w Łęcznej pod kierunkiem instruktora Pawła Brodzisza.

1-DSC_1430-005.JPG

1-DSC_1507-001.JPG