Centrum Kultury prosi o składanie ofert na wyłączną realizację w zakresie kompleksowej obsługi imprezy pn. Jarmark Łęczyński 2017
Data i miejsce imprezy: 27-28 maja 2017r., stadion GKS „Górnik” przy al. Jana Pawła II w Łęcznej
Strefę wyłączności stanowić będzie teren wyznaczony przez Organizatora imprezy.

Oczekiwania wobec Oferenta/Wykonawcy:
- zabezpieczenie sceny o wymiarach 10x12 m z zadaszeniem oraz nagłośnienia i oświetlenia wg wymagań rideru zespołu IRA oraz RED LIPS.
- pisemnej lub mailowej akceptacji wykonania przez Oferenta rideru obu zespołów.
- wing monitorowy
- nagłośnienie minimum na 10 tys. osób.
- telebim o wymiarach min. 16m² i rozdzielczości min. P12.
- zabezpieczenie wokół sceny w postaci płotków zaporowych (ciężkich)w ilości 30 mb. oraz płotków lekkich do wygrodzenia terenu imprezy masowej.
- zabezpieczenie ochrony zgodnie z wymogami Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych: w sobotę na 4 tys. a w niedzielę na 3 tys. widzów w godz. 19-23.00 oraz 6 ochroniarzy w/w dniach w godz.16-19.
-zabezpieczenie stoisk gastronomicznych i małej gastronomii z miejscami siedzącymi min. 250 osób
- zabezpieczenie parku rozrywki :zjeżdżalni, zamków itp.

Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do posiadania odpowiednich pozwoleń na prowadzenie tego typu działalności oraz pozwolenia na sprzedaż piwa w trakcie imprezy.

Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego sprzętu i niezbędne atesty, ubezpieczenia OC oraz posiadać wiedzę i doświadczenie umożliwiające realizację przedmiotu umowy.

Oferent/Wykonawca zobowiązany jest do montażu i demontażu na własny koszt w/w sprzętu i urządzeń oraz zabezpieczenia swojego sprzętu w trakcie trwania imprezy.

Oferent/Wykonawca zapewni sobie dostęp do prądu dla stoisk gastronomicznych i parku rozrywki(agregat do zasilenia sceny zapewnia Organizator).

Oferent/Wykonawca odpowiada za bezpieczeństwo ludzi i mienia oraz spełnienia wymogów higieniczno-sanitarnych serwowanych posiłków i napojów na wynajętym terenie.

Oferent/Wykonawca powinien posiadać doświadczenie w obsłudze dużych imprez plenerowych.

Organizator udostępni przedmiotowy teren na wyłączną realizację kompleksowej obsługi imprezy

Żądany termin rozpoczęcia świadczenia 27 maja godz.12.00

Zalecane jest, wcześniejsze zapoznanie się z terenem i planem lokalizacji punktów gastronomicznych, parku rozrywki i sceny.

Oferty należy składać do dnia 10 kwietnia 2017 r. do godziny 16.00 w Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1.

Oferta powinna zawierać nazwę firmy, adres, NIP, telefon i oświadczenie o posiadanych stosownych uprawnień i potencjału technicznego oraz osobowego do obsługi imprezy.

O wyborze oferty zadecyduje Komisja powołana przez dyrektora CK, biorąc pod uwagę przedstawiony w ofercie zakres świadczeń oraz zadeklarowaną kwotę.

Rozstrzygnięcie nastąpi do 14 kwietnia 2017r. a Organizator mailowo lub telefonicznie powiadomi Wykonawcę o wyborze jego oferty.

W przypadku identycznych ofert ostateczna decyzja o wyborze należy do Organizatora.

Organizator przewiduje zawrzeć umowę z Wykonawcą w terminie do 20 kwietnia 2017.

W przypadku gdy żadna z ofert nie będzie spełniała oczekiwań Zamawiającego, Organizator zastrzega sobie możliwość nie wybrania oferty i zawarcia umowy z dowolnie wybranym przez siebie podmiotem.

Dodatkowe informacje dot. ofert udziela: Eugeniusz Misiewcz-dyr. CK
tel. (81) 7521547, 508 253 479, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.