baner.jpg

Centrum Kutlury w Łęcznej

zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa

MÓJ ZODIAK

KRZYSZTOF TRZASKA

18 listopada 2016 r., godz. 18.00

Galeria Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1

wystawa czynna do 14 grudnia 2016 r.

Krzysztof Trzaska

- absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz

Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim;

- zajmuje się twórczością malarską i graficzną, jest też autorem obiektów, instalacji, filmów wideo, działań multimedialnych i projektów realizowanych w Internecie.

-przez wiele lat, do2003r., współpracował z Galerie du Chevalier w Paryżu. Od 2008 roku jego prace pokazywane są na dorocznych salonach artystycznych we Francji (Ozoir la Ferriere i Presles en Brie).

- otrzymał szereg nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych konkursach malarskich.

- od października 2013 r. realizuje projekt „Autoportret z poetą”, - są to nowe obrazy inspirowane twórczością poetycką Jacka Kaczmarskiego, łączone z koncertami Adama Łapacza wykonującego piosenki Jacka.

- Krzysztof Trzaska uczestniczy w krajowych i międzynarodowych plenerach malarskich, od 2010 roku wystawiał swoje prace na ponad pięćdziesięciu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja