Oferta programowa w roku akademickim 2012/2013

Działalność edukacyjna

• Wykłady audytoryjne – 2 razy w miesiącu wg harmonogramu.

Zespoły warsztatowe

• Ruch przy muzyce,

• Zajęcia komputerowe (dwa poziomy zaawansowania),

• Zespół plastyczny.

Zespoły aktywności ruchowej

• Ruch w wodzie – pływalnia przy Zespole Szkół nr 1

• Nordic – walking.

• Zespół turystyczny.

Lektorat języka angielskiego

• E-lerning – biblioteki.

inst. mgr Aleksandra Murat-Bochen
inst. mgr Milena Murat-Malec

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach  tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: disco dance, hip hop, freestyle czy taniec klasyczny.
Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość do wszechstronnego rozwoju. Kształtują  poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację.
Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, stwarzając naszym młodym tancerzom możliwość ciągłego rozwoju tanecznego i rozwijania swojej pasji bez względu na wiek i doświadczenie taneczne.
Celem naszych zajęć jest zainteresowanie uczestników różnorodnymi technikami i pokazanie ich odmian. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki każdy znajdzie coś dla siebie.

Międzynarodowe Plenery Artystyczne w Łęcznej organizowane są od 2005 roku pod nazwą „Ziemia Łęczyńska inspiracją dla artystów”

Organizatorem jest Centrum Kultury w Łęcznej współorganizatorem - Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA.

Przez te lata gościliśmy w naszym mieście artystów z Węgier, Rumunii, Niemiec, Włoch, Japonii, Korei Południowej, Czech, Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy i Łotwy.

Do udziału zapraszamy malarzy i rzeźbiarzy.

Centrum Kultury w Łęcznej

21-010 Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 1