UWAGA, ZMIANA TERMINU DOSTARCZANIA PRAC - NIEPRZEKRACZALNY TERMIN: 25 MARCA 2020 r.

Z uwagi na pandemię koronawirusa przedłużyliśmy termin  zbierania prac do 25 marca 2020 r.

Prace zostaną ocenione przez jury. Fotografie prac nagrodzonych i wyróżnionych zostaną opublikowane na naszej stronie w formie wystawy online. Odstępujemy od organizacji wystawy stacjonarnej w naszej galerii.

Wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów zaplanowane jest na II połowę 2020 r. – dokładną datę podamy w późniejszym terminie.

Centrum Kultury w Łęcznej

Starostwo Powiatowe w Łęcznej

zapraszają do udziału

w 24. EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO