Mały Konkurs Recytatorski

W dniu 7 maja 2019 w Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminne do 38.Małego Konkursu Recytatorskiego.  Do eliminacji powiatowych, które odbędą się 22 maja 2019  w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95,  zakwalifikowali się:

1. Ewa Siegieda- opiekun p. Elżbieta Polak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, 2. Maria Walatek- opiekun p. Elżbieta Polak, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, 3. Krzysztof Mazur- opiekun p. Anna Pudło, Szkoła Podstawowa w Zofiówce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom eliminacji!

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (20190507103752995.pdf)Protokół305 kB2019-05-07 13:22

Dn. 07.05.2018 r. Centrum Kultury w Łęcznej zorganizowało eliminacje gminne 37 Małego Konkursu Recytatorskiego.
Jury w składzie: Pani Jadwiga Ćwirko, Pani Ewa Siwek oraz Pan Tomasz Gładosz po wysłuchaniu wszystkich recytacji postanowiło wyróżnić i zakwalifikować do etapu powiatowego następujące osoby:
1. NIKOLA PLECHOWSKA , KL.II, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, nauczyciel: Małgorzata Skowrońska
2. NADIA SUSZ, KL.III, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, nauczyciel: Barbara Kościelska
3. NADIA MAJEWSKA, KL. IV, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, nauczyciel: Małgorzata Rodziewicz
4. MATEUSZ CHOMICZ, KL. VI, Łęczna, nauczyciel: Edyta Brus

Wszystkim recytatorom i ich opiekunom dziękujemy za udział.

baner_2017 mkr 2017.png

36. MAŁY KONKURS RECYTATORSKI
Eliminacje gminne dn. 09.05.2017 r.

Jury w składzie:
1. Maria Kieres - Kramek
2. Jadwiga Ćwirko
3. Tomasz Gładosz

Po wysłuchaniu recytacji postanowiło zakwalifikować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

1.    Lena Gańska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, op. Agnieszka Dados
2.    Piotr Staropiętka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Magdalena Radczak
3.    Zuzanna Demczuk- Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, op. Anna Abramczyk
4.    Weronika Jagiełło - Szkoła Podstawowa w Zofiówce, op. Marzena Kowalczyk
5.    Aleksandra Dąbrowska - Szkoła Podstawowa w Zofiówce, op. Marzena Kowalczyk