Protokół obrad jury powiatowego konkursu plastycznego

PIĘKNO MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA pt. „...w strugach deszczu..."

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z Powiatu Łęczyńskiego.

Placówki które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu:

Zespół Szkół w Cycowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

Szkoła Podstawowa w Spiczynie

Zespół Szkół w Cycowie

Szkoła Podstawowa w Nadrybiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

Centrum Kultury w Łęcznej

Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

Zespół Szkół w Puchaczowie

Szkoła Podstawowa w Malinówce

Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej

Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie

Szkoła Podstawowa w Charlężu

Szkoła Podstawowa w Zawieprzycach

Gminny Dom Kultury w Cycowie

Uczestnicy konkursu wykorzystując różnorodne techniki plastyczne (akwarela, kolaż, wycinanka, pastel tłusta, plakatówka) przygotowali prace inspirowane pięknem okolic miejsca zamieszkania.

Jury w składzie:

Helena Kępka

Marta Piwońska

Renata Wątroba

w dniu 20 maja 2019 r. w CK- Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej przy ul. Górniczej 12 po wnikliwym obejrzeniu nadesłanych prac plastycznych zakwalifikowało wszystkie prace na wystawę pokonkursową (140 prac) w tym nagrodziło i wyróżniło autorów najciekawszych z nich:

Kategoria uczniowie szkół podstawowych do 8 lat:

I miejsce – Jagoda Tatarczak, kl. I, 7 lat, CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

II miejsce – Malwina Ośko, kl. II, 8 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Maja Kuchcewicz, kl. I, 7 lat, CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie – Karina Suryś, kl. I, 7 lat, Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie,

Wyróżnienie – Nikola Panasiuk, 7 lat, CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

Kategoria uczniowie szkół podstawowych od 9 lat:

I miejsce – Szymon Dylewski, kl. V, 11 lat, Zespół Szkół w Puchaczowie

II miejsce – Martyna Jakubowska, kl. IV, 11 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

III miejsce – Karina Stasiak, kl. IV, Centrum Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie – Zuzanna Pięta, kl. V, Szkoła Podstawowa w Malinówce

Wyróżnienie – Damian Borowiec, 9 lat, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Wyróżnienie – Milena Siroń, 11 lat, Zespół Szkół w Cycowie

Wyróżnienie – Kinga Sidor, kl. III, 9 lat,  Centrum Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie – Emilia Goral, 14 lat, kl. VIII, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu

Kategoria uczniowie klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Kornelia Kursa, kl. III gim., Zespół Szkół w Puchaczowie

II miejsce – Krzysztof Grabowski, kl. III gim., Centrum Kultury w Łęcznej

III miejsce – Magdalena Baka, kl. III gim., Centrum Kultury w Łęcznej

Wyróżnienie – Natalia Jurczuk, kl. III, 18 lat, Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka
w Łęcznej.

 

GRATULUJEMY!!!

Back to top