W dniu 26 marca 2019r. jury 23. Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych „Kolorowa Wielkanoc” w składzie:

  1. Emilia Warda
    2. Helena Kępka
    3. Renata Wątroba

Po zapoznaniu się z regulaminem i obejrzeniu  467 prac reprezentujących 26  placówek Powiatu Łęczyńskiego (10 prac nie zostało zakwalifikowanych do oceny ze względu na niezgodność
z regulaminem), postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Jury brało pod uwagę poziom artystyczny, pomysłowość i estetykę prac.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kat.: przedszkolaki

I miejsce – MARIA KOSOWSKA, PRZEDSZKOLE W NADRYBIU, OPIEKUN MAGDALENA DYLEWSKA

II miejsce – JAKUB ZIÓŁKOWSKI , SZKOŁA  PODSTAWOWA NR  4 W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN IWONA SZCZUKA, RENATA PANAS

III miejsce –KAROLINA  CZERNIAK, PRZEDSZKOLE  CASPER  W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN AGNIESZKA GZIUT

 Wyróżnienia:

KLAUDIA RUTKOWSKA, GMINNY OŚRODEK KULTURY W PUCHACZOWIE,  OPIEKUN ALEKSANDRA RÓŻAŃSKA

KLAUDIA RUTKOWSKA , PRZEDSZKOLE W NADRYBIU , OPIEKUN MAGDALENA DYLEWSKA

POLA BRUS, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR3  W ŁĘCZNEJ ,OPIEKUN ILONA WÓJCIK

ALEKSANDRA BORYS, PRZEDSZKOLE W PUCHACZOWIE, OPIEKUN  HALINA OSTAŃSKA

 

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe

I miejsce – NINA KŁEMBOKOWSKA, SZKOŁA  PODSTAWOWA  NR  2  W  ŁĘCZNEJ,  OPIEKUN EWA CZERNIAK

II miejsce –ANTONINA PROSTKA, CK-OSIEDLOWY DOM KULTURY W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN  MARIA MAJKA ZUZAŃSKA

II miejsce-KALINA SZUBARTOWSKA, GMINNY OŚRODEK KULTURY W  PUCHACZOWIE, OPIEKUN ALEKSANDRA RÓŻAŃSKA

III miejsce –KATARZYNA DEMKOWSKA,  ZESPÓŁ SZKOLNO –PRZEDSZKOLNY W NADRBIU, OPIEKUN GRAŻYNA CHILIMONIUK

III miejsce-  MAJA HOŁUB, GMINNY DOM KULTURY  W CYCOWIE , OPIEKUN MARYLA GISZCZAK

Wyróżnienia:

BARTOSZ STASZEWSKI, ZESPÓŁ SZKOLNO –PRZEDSZKOLNY W NADRYBIU W NADRYBIU,OPIEKUN GRAŻYNA CHILIMONIUK

WIKTORIA ZARCZUK, ZESPÓŁ SZKOLNO –PRZEDSZKOLNY W NADRYBIU, OPIEKUN GRAŻYNA CHILIMONIUK

 

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe

I miejsce – SZYMON DYLEWSKI, ZESPÓŁ SZKÓŁ W PUCHACZOWIE, OPIEKUN AGNIESZKA ZGÓRSKA

II miejsce –OLIWIA BARTNICKA, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN PAWEŁ BRODZISZ

III miejsce –MARTYNA KAŹMIERCZYK , CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN PAWEŁ BRODZISZ

Wyróżnienia:

LENA BIAŁASZ, GMINNY DOM KULTURY W CYCOWIE, OPIEKUN MARYLA GISZCZAK

DOMINIKA SOBCZUK, SZKOŁA PODSTAWOWA W STAWKU,OPIEKUN  ANNA WOJTYNA

NADIA MAJEWSKA, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN PAWEŁ BRODZISZ

 

Kat.: klasy VII –VIII  szkoły podstawowe

I miejsce –KAJA SKOCZYLAS,SZKOŁA PODSTAWOWA W NADRYBIU, OPIEKUN  MAGDALENA DYLEWSKA

II miejsce –MATYLDA WÓJCIK, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, OPIEKUN PAWEŁ BRODZISZ

III miejsce-AGATA ROMANOWSKA, SZKOŁA PODSTAWOWA W NADRYBIU, OPIEKUN MAGDALENA DYLEWSKA

 

 Kat.: gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce –PAULINA KISZCZAK, NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZOFIÓWCE, OPIEKUN OLGA BAŃKA

II miejsce – KINGA NIEWOLSKA , zgłoszenie indywidualne

III miejsce – ALICJA KOSOWSKA, NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W ZOFIÓWCE, OPIEKUN OLGA BAŃKA

 

Centrum Kultury w Łęcznej

Starostwo Powiatowe w Łęcznej

zapraszają na rozstrzygnięcie i wernisaż prac

23. EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

SYMBOLE I TRADYCJE ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

KOLOROWA WIELKANOC

5 kwietnia 2019 r., godz. 13.00

Galeria Centrum Kultury, ul. Obrońców Pokoju 1, 21 – 010 Łęczna

Back to top