Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z Powiatu Łęczyńskiego.

Placówki które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu:

Szkoła Podstawowa w Zezulinie

Zespół Szkół w Cycowie

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej

Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie

Szkoła Podstawowa w Januszówce

Szkoła Podstawowa w Spiczynie

Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach

Zespół Szkół w Cycowie

Szkoła Podstawowa w Nadrybiu

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadrybiu

Szkoła Podstawowa w Głębokiem

Centrum Kultury w Łęcznej

Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

Uczestnicy konkursu wykorzystując różnorodne techniki plastyczne (akwarela, kolaż, wycinanka, pastel tłusta, plakatówka) przygotowali prace inspirowane pięknem okolic miejsca zamieszkania.

Jury w składzie:

Beata Smosarska

Katarzyna Jagiełło

Małgorzata Ostasz-Szeliga

Tomasz Raczkowski

w dniu 23 maja 2018 r. w CK- Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej przy ul. Górniczej 12 po wnikliwym obejrzeniu nadesłanych prac plastycznych zakwalifikowało wszystkie prace na wystawę pokonkursową (140 prac) w tym nagrodziło i wyróżniło autorów najciekawszych z nich:

 

uczniowie w grupie wiekowej 7-8 lat:

  • I miejsce

Martyna Antoniak lat 8 Centrum Kultury w Łęcznej - opiekun pan Paweł Brodzisz

  • II miejsce

Gabriela Kowalczyk lat 8 Centrum Kultury w Łęcznej - opiekun pan Paweł Brodzisz

  • III miejsce

Katarzyna Dąbek lat 7 CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - opiekun pani Majka Zuzańska

wyróżnienia:

Karolina Futa lat 7 Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej - opiekun pani Ewa Czerniak

Sylwester Lipiec lat 8 Zespół Szkół w Cycowie - opiekun pani Eliza Jóśko

uczniowie w grupie wiekowej 9-12 lat:

  • I miejsce

Julia Rodzik lat 9 Szkoła Podstawowa w Januszówce - opiekun Magdalena Szewczak

  • II miejsce

Marta Helm lat 11 Zespół Szkół w Cycowie - opiekun pani Bernarda Bogusz

  • III miejsce

Kornelia Regec lat 10 CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej - opiekun pani Majka Zuzańska

wyróżnienia:

Julia Kierepka lat 10 Centrum Kultury w Łęcznej - opiekun pan Paweł Brodzisz

 

uczniowie w grupie wiekowej 13-16 lat:

  • I miejsce

Aleksandra Szybiak lat 13 Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie - opiekun pani Dominika Kornecka

  • II miejsce

Julia Foltyn lat 15 Zespół Szkół w Cycowie - opiekun pani Bernarda Bogusz

  • III miejsce

Julia Jakubowska lat 15 Centrum Kultury w Łęcznej - opiekun pan Paweł Brodzisz

 

uczniowie w grupie wiekowej od 17 lat

wyróżnienie:

Alicja Bodzak lat 18 Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach - opiekun pani Maria Kalamon

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom konkursu za podzielenie się swoją wrażliwością na otaczający nas świat.

Jury dziękuje dzieciom i młodzieży za udział w konkursie za ogromny twórczy potencjał w dziedzinie plastyki, niebanalne ujęcie tematu z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych.

Jury także dziękuje wszystkim nauczycielom i instruktorom za zaangażowanie w przygotowanie młodych artystów do konkursu.

Jurorzy konkursu i organizatorzy życzą wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów w działaniach plastycznych.

Zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy pokonkursowej dnia 4 czerwca 2018 godz. 13:00

Kąt działań twórczych CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej ul. Górnicza 12

Back to top