Konkursy plastyczne

Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA zaprasza do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Rysunku Węglem Łęczna 2018.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Regulamin2018.doc)Regulamin i karta zgłoszenia67 kB2018-04-24 15:11

STAROSTWO POWIATOWE W ŁĘCZNEJ

CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ

ZAPRASZAJĄ

na otwarcie wystawy pokonkursowej, wręczenie nagród i dyplomów,
dn. 23.III.2018 r. o godz. 1300 w Centrum Kultury w Łęcznej

 

WYNIKI KONKURSU:

Protokół

z obrad jury XXII Konkursu Plastycznego Symbole i Tradycje Świąt Wielkanocnych
„ Kolorowa Wielkanoc”

 

W dniu 15 marca 2018 r. jury konkursu w składzie:

  1. 1. Marta Piwońska
    2. Helena Kępka
    3. Dorota Prończuk

po zapoznaniu się z regulaminem i obejrzeniu 391 prac reprezentujących 29 placówek Powiatu Łęczyńskiego (35 prac nie zostało zakwalifikowanych do oceny ze względu na niezgodność
z regulaminem), postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia. Jury brało pod uwagę poziom artystyczny, pomysłowość i estetykę prac.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kat.: przedszkolaki

I miejsce – Julia Grzesiuk, 6 lat, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ , op. Paweł Brodzisz

II miejsce – Ala Morawska, 5 lat, PRZEDSZKOLE W PUCHACZOWIE , op. Beata Tarczyluk

III miejsce – Kaja Wyka, 6 lat, CK-OSIEDLOWY DOM KULTURY W ŁĘCZNEJ, op. Maria Zuzańska

Wyróżnienia:

Franciszek Grabowski, 4 lata, PRZEDSZKOLE W CYCOWIE, op. Magdalena Dziewa-Tarczyluk

Izabela Kazubek, 4 lata, PRZEDSZKOLE W CIECHANKACH, op. Anna Walczuk

Jakub Kowalczyk, 5 lat, PRZEDSZKOLE W NADRYBIU, op. Magdalena Dylewska

Oliwia Kręblasz, 4 lata, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 W ŁĘCZNEJ, op. Beata Topolska

 

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe

I miejsce –Iga Zadora, kl. II, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZOFIÓWCE, op. Maryla Giszczak

II miejsce – Barbara Słowik, kl. III, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, op. Paweła Brodzisz

III miejsce –Bartosz Klauda, kl. III, GMINNY OŚRODEK KULTURY W PUCHACZOWIE, op. Weronika Grochowska

Wyróżnienia:

Magdalena Wójtowicz, kl.III, SZKOŁAPODSTAWOWA W GARBATÓWCE, op. Elżbieta Pasternak

Adriana Kamińska, kl. I, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, op. Paweł Brodzisz

 

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe

I miejsce – Aleksandra Zielińska, kl. IV, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, op. Paweł Brodzisz

II miejsce – Bruno Galant, kl. IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W ZOFIÓWCE, op. Maryla Giszczak

III miejsce – Karolina Paluch, kl. VI, GMINNY DOM KULTURY W CYCOWIE, op. Maryla Giszczak

Wyróżnienia:

Marta Kuntska, kl. VI, ZESPÓŁ SZKÓŁ W CYCOWIE, op. Bernarda Bogusz

Miłosz Dąbrowski, kl. IV, SZKOŁA PODSTAWOWA W NADRYBIU, op. Agnieszka Gołębiowska

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gimnazjum, CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ, op. Paweł Brodzisz

II miejsce – Kaja Skoczylas, kl. VII, SZKOŁA PODSTAWOWA W NADRYBIU, op. Magdalena Dylewska

III miejsce – Julia Gargol, kl. VII, SZKOŁA PODSTAWOWA W NADRYBIU, op. Magdalena Dylewska

 

FUNDATOR NAGRÓD: Starostwo Powiatowe w Łęcznej

CK-OSIEDLOWY DOM KULTURY

ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM

PIĘKNO MOJEGO MIEJSCA ZAMIESZKANIA pt. „kiedy szron na drzewach"

Konkurs adresowany do dzieci i młodzieży z Łęcznej i powiatu łęczyńskiego

- wiek uczestników od 7 do 20 lat

Terminarz:

· nadsyłanie prac (decyduje data stempla pocztowego): przedłużamy do 27.04.2018 11.05.2018 r.

· ocena prac: 7.05.2018 22.05.2018 r.

· imienna lista laureatów konkursu będzie dostępna na stronie internetowej Centrum Kultury w Łęcznej www.ck.leczna.pl: 10.05.2018 25.05.2018 r.

· otwarcie wystawy „Kąt działań twórczych” CK-ODK Górnicza 12 w Łęcznej: 25.05.2018 4.06.2018 r. godz. 13:00

· czas trwania wystawy: do 30.06.2018 31.08.2018 r.

Organizatorzy:

STAROSTWO POWIATOWE W ŁĘCZNEJ
CENTRUM KULTURY W ŁĘCZNEJ

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Karta zgłoszenia2018.doc)Karta zgłoszenia39 kB2018-01-11 15:29
Pobierz plik (regulamin 2018-v2.doc)Regulamin64 kB2018-04-26 19:33

Starostwo Powiatowe w Łęcznej i Centrum Kultury w Łęcznej

zapraszają na podsumowanie i wernisaż wystawy pokonkursowej

XXII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

pt. „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”

5 stycznia 2018 r., godz. 13.00

Galeria Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1

 

 

W dniu 21 grudnia 2017 r., jury konkursu w składzie:

  1. Marta Piwońska
    2. Agnieszka Grudzień
    3. Helena Kępka

oceniło prace i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kat.: przedszkolaki

I miejsce – Alicja Talar, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

II miejsce – Natalia Filipiak, 6 lat (Przedszkole w Puchaczowie, op. Paulina Szymańska)

III miejsce – Maja Latała, 4 lata (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Maria Jaszuk)

Wyróżnienia:

Maja Krasuska, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej, op. Anna Jaroszyńska)

Lena Głowienka, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Zuzanna Golonka, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Olga Kosakowska)

Hanna Lachowska, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe

I miejsce – Kinga Sidor, kl. II (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

II miejsce – Martyna Sidor, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

III miejsce – Julia Ćwirzeń, kl. III (Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, op. Iwona Ćwirzeń)

Wyróżnienia:

Aleksandra Kantor, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Marta Bałaszek)

Lena Madyniak, kl. I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Oliwia Wiśniewska, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, op. Magda Wójcik)

Aleksander Słowikowski, kl. I (Szkoła Podstawowa w Milejowie, op. Agata Bartoszek)

Natalia Bartnicka, kl. III (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Zuzanna Krakowiak, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

Justyna Szot, kl I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Aleksandra Ćwirzeń, kl. III (Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie, op. Weronika Grochowska)

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe

I miejsce – Natalia Niewęgłowska, kl. V (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)

II miejsce – Julita Jarząbek, kl. VI (Szkoła Podstawowa w Jaszczowie, op. Dorota Kuź)

III miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VI (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Wyróżnienia:

Aleksandra Szacoń, kl. VI (Gminny Dom Kultury w Cycowie, op. Maryla Giszczak)

Klaudia Mucha, kl. IV (Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie, op. Dominika Kornecka)

Oliwia Bartnicka, kl. V (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Marta Kanaszewska, kl. VI (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, op. Robert Znajomski)

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Emilia Goral, kl. VII (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)

II miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

III miejsce – Natalia Jurczuk, kl. II, 17 lat (Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej, op. Joanna Kowalczyk)

Wyróżnienia:

Olga Wiśniewska, kl. II gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Emanuela Roczon, kl. VIII (Szkoła Podstawowa w Malinówce, op. Dorota Jankowska)

Back to top