Konkurs „Śpiewający Słowik 2019”

Eliminacje Powiatu Łęczyńskiego 29 marca 2019 r. (piątek) godz. 10:00

Centrum Kultury w Łęcznej ul.Obrońców Pokoju 1

 

I kategoria wiekowa (5-10 lat) godzina 10:00

II kategoria wiekowa (11-13 lat)  około godz 12:00

III kategoria wiekowa (14-16 lat) i  IV kategoria wiekowa (17-20 lat) około godziny 13:30

 

 

I kategoria wiekowa (5-10 lat) godzina 10:00

  1. Natalia Bartnicka
  2. Helena Słowik
  3. Barbara Słowik
  4. Mikołaj Rusek
  5. Milena Szyszko
  6. Julia Werduch
  7. Martyna Wąsik
  8. Gabriela Wąsik
  9. Gabriela Niziołek
  10. Karolina Nawrocka
  11. Bernadeta Słowik
  12. Amelia Wołos
  13. Mikołaj Skoczylas
  14. Dominik Łukaszczuk
  15. Szymon Gargol
  16. Julia Stasicka
  17. Mateusz Jabłoński
  18. Kaja Pierchorowicz
  19. Adam Wieczorek
  20. Milena Mazurek
  21. Martyna Buch
  22. Kalina Szubartowska
  23. Zuzanna Sacawa
  24. Gabriela Błaszczak
  25. Filip Pietrzak
  26. Maja Brzezińska
  27. Karolina Głos
  28. Helena Smyl

II kategoria wiekowa(11-13 lat) około godz 12:00

 

  1. Anna Słomka
  2. Milena Golian
  3. Jza Szurek
  4. Łucja Gil
  5. Malwina Dłużak
  6. Łukasz Paryła
  7. Natasza Gutek
  8. Martyna Styś
  9. Pola Wydra
  10. Michał Jabłoński
  11. Kacper Sadź
  12. Julia Jarząbek
  13. Hanna Zawadzka
  14. Paulina Dorożyńska
  15. Martyna Haraszczuk
  16. Anna Kucybała
  17. Karolina Staniak
  18. Oliwia Sermanowicz
  19. Zuzanna Tarkowska
  20. Julia Smyk
  21. Julia Pieniak

III kategoria wiekowa(14-16 lat) około godziny 13:30

 

  1. Karolina Żuk
  2. Weronika Kawalerska
  3. Aleksandra Jóźwiak
  4. Dorota Jemielniak
  5. Joanna Dębała
  6. Gabriela Sugier
  7. Mateusz Watrak
  8. Adam Pochodyła
  9. Joanna Ludwikowska
  10. Martyna Beksiak
  11. Nikola Szafran
  12. Patryk Jastrzębski
  13. Wiktoria Nitendel
  14. Wiktoria Niemiec
  15. Maja Marcinek
  16. Natalia Biernacka

 IV kategoria wiekowa(17-20 lat)

 

 

  1. Nikola Pecyńska
  2. Maria Kowalska
  3. Justyna Wiśniewska

 

Placówki

YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA W ŁĘCZNEJ

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W OSTRÓWKU

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM.7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH W CYCOWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ST. KONARSKIEGO W MILEJOWIE

GMINNY OSRODEK KULTURY W PUCHACZOWIE

GMINNY DOM KULTURY W CYCOWIE

GMINNE CENTRUM KULTURY W ZIÓŁKOWIE

SZKOŁA PODSTAWOWA W JANUSZÓWCE

Szkoła Podstawowa im. Zgrupowania Partyzanckiego "Jeszcze Polska nie zginęła" w Ludwinie

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PUCHACZOWIE

GMINNY OŚRODEK KULTURY W MILEJOWIE

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W NADRYBIU

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W LUDWINIE

STUDIO WOKALNE CK W ŁĘCZNEJ

SZKOŁA PODSTAWOWA NR.4 W łĘCZNEJ

 

 

OPIEKUNOWIE:

Renata Panas-Gajosz

Paulina Multan

Agnieszka Staropiętka

Anna Lech

Krzysztof Zgórski

Zbigniew Grela

Justyna Abramik

Dorota Kubuśka- Adamiak

Aneta Niespodziewańska

Marzena Karpowicz

Paulina Mazurek

 

Back to top