Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający słowik"

Eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający słowik” odbędą się 24 kwietnia o godz. 10.00 w Centrum Kultury w Łęcznej.
Czytelnie wypełnione Karty Zgłoszenia prosimy składać do 17 kwietnia w CK Łęczna ul. Obrońców Pokoju 1.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (karta słowik 2018.pdf)Karta zgłoszenia274 kB2018-04-12 14:24
Pobierz plik (regulamin_Słowik_2018_uaktualnienie.pdf)Regulamin247 kB2018-04-12 14:24

Protokół z obrad Jury
Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" 2017

Eliminacje powiatowe dn. 28.04.2017 r. - Centrum Kultury w Łęcznej.

Jury w składzie:
1. mgr Paulina Multan - przewodnicząca, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie.
2. mgr Natalia Nejman - absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie.
3. Jakub Stasikowski - student Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie.

Po wysłuchaniu 43 solistów zgłoszonych do konkursu postanowiło
nominować do Konkursu Wojewódzkiego następujące osoby:
1. Martyna Styś -Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie, przygotowanie: Justyna Abramik, Krzysztof Zgórski.
2. Aleksandra Lipska -Szkoła Podstawowa nr 2 im. T. Kościuszki w Łęcznej, przygotowanie: Agnieszka Zając
3. Zuzanna Zwolak -Gimnazjum nr 1 im. B. Chrobrego w Łęcznej, przygotowanie: Agnieszka Wiechnik
4. Michał Grabiec -Szkoła Muzyczna Yamaha w Łęcznej, przygotowanie:
Dorota Kubuśka-Adamiak
5. Nikola Pecyńska -Szkoła Muzyczna Yamaha w Łęcznej, przygotowanie:
Dorota Kubuśka-Adamiak