Jesienny Konkurs Recytatorski

 

  1. października 2019 r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbyły się eliminacje gminne 23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

Jury w składzie: Agnieszka Kot, Aneta Resztak-Fedurek i Tomasz Gładosz zakwalifikowało do etapu powiatowego:

Adam Pochodyła – SP nr 2 w Łęcznej

Weronika Boguta – SP nr 2 w Łęcznej

Edyta Księżopolska – SP nr 2 w Łęcznej

Dominika Karaś – SP w Zofiówce

Laura Gajowiak – SP w Zofiówce

Wydarzenie zorganizowano w „Piwnicy Artystycznej” Centrum Kultury w Łęcznej, wyposażonej w ramach projektu „Czas na teatr i film w Łęcznej” dofinansowanego w ramach konkursu dobrosąsiedzkiego Polskich Sieci Energetycznych "WzMOCnij swoje otoczenie".

Etap gminny  23. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, studentów i dorosłych odbędzie się w  dniu 31.10.2019 o godz.10.00 w Centrum Kultury w Łęcznej.  Wypełnione  karty zgłoszeń  wraz z drukiem RODO przyjmowane będą  do dnia 24.10.2019.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (23 JKR - regulamin powiatowy.pdf)23 JKR - regulamin powiatowy.pdf273 kB2019-10-17 09:07
Pobierz plik (karta uczestnika 2019.pdf)karta uczestnika 2019.pdf491 kB2019-10-17 09:07
Pobierz plik (rodo - recytatorskie-.doc)rodo - recytatorskie-.doc29 kB2019-10-17 09:08

Łęczna, dnia 14.11.2017 r.

                                                                      

Protokół z obrad jury 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskieg

Jesień, przez górskie idąc przełęcze,

Miast serca – liść mi szkarłatny wkłada –

                                       Bolesław Leśmian

 

- eliminacje gminne dn. 14.11.2017 r. - Centrum Kultury Łęcznej.

 

Jury w składzie:

  1. Jadwiga Ćwirko
  2. Agnieszka Kępka
  3. Tomasz Gładosz

 

           Po wysłuchaniu recytacji postanowiło zakwalifikować do eliminacji powiatowych następujące osoby:

  1. Karolina Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 4, op. Katarzyna Kowal
  2. Jakub Winsyk – Szkoła Podstawowa nr 2, op. Maria Perzyńska- Kusiak
  3. Sebastian Jóżwik – Szkoła Podstawowa nr 2, op. Małgorzata Zielińska
  4. Aleksandra Szewczyk - Szkoła Podstawowa nr 2, op. Grzegorz Jacek Pelica
  5. Julia Chabros - Szkoła Podstawowa w Zofiówce, op. Anna Karwowska-Iwańczuk

Jury pragnie podziękować wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za przygotowanie prezentacji.

Back to top