b_0_0_0_10_images_Beznazwy-21.jpg

 

 

 

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Łęcznej i Centrum Kultury w Łęcznej

zapraszają na podsumowanie i wernisaż wystawy pokonkursowej

XXII POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

pt. „Łęczyńskie tradycje bożonarodzeniowe”

5 stycznia 2018 r., godz. 13.00

Galeria Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1

 

 

W dniu 21 grudnia 2017 r., jury konkursu w składzie:

  1. Marta Piwońska
    2. Agnieszka Grudzień
    3. Helena Kępka

oceniło prace i przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kat.: przedszkolaki

I miejsce – Alicja Talar, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

II miejsce – Natalia Filipiak, 6 lat (Przedszkole w Puchaczowie, op. Paulina Szymańska)

III miejsce – Maja Latała, 4 lata (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Maria Jaszuk)

Wyróżnienia:

Maja Krasuska, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 2 w Łęcznej, op. Anna Jaroszyńska)

Lena Głowienka, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Zuzanna Golonka, 5 lat (Przedszkole Publiczne nr 1 w Łęcznej, op. Olga Kosakowska)

Hanna Lachowska, 6 lat (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Kat.: klasy I-III szkoły podstawowe

I miejsce – Kinga Sidor, kl. II (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

II miejsce – Martyna Sidor, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

III miejsce – Julia Ćwirzeń, kl. III (Szkoła Podstawowa w Puchaczowie, op. Iwona Ćwirzeń)

Wyróżnienia:

Aleksandra Kantor, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Marta Bałaszek)

Lena Madyniak, kl. I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Oliwia Wiśniewska, kl. III (Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej, op. Magda Wójcik)

Aleksander Słowikowski, kl. I (Szkoła Podstawowa w Milejowie, op. Agata Bartoszek)

Natalia Bartnicka, kl. III (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Zuzanna Krakowiak, kl. I (Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej, op. Ewa Czerniak)

Justyna Szot, kl I (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Aleksandra Ćwirzeń, kl. III (Gminny Ośrodek Kultury w Puchaczowie, op. Weronika Grochowska)

Kat.: klasy IV-VI szkoły podstawowe

I miejsce – Natalia Niewęgłowska, kl. V (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)

II miejsce – Julita Jarząbek, kl. VI (Szkoła Podstawowa w Jaszczowie, op. Dorota Kuź)

III miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VI (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Wyróżnienia:

Aleksandra Szacoń, kl. VI (Gminny Dom Kultury w Cycowie, op. Maryla Giszczak)

Klaudia Mucha, kl. IV (Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie, op. Dominika Kornecka)

Oliwia Bartnicka, kl. V (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Marta Kanaszewska, kl. VI (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostrówku, Szkoła Podstawowa w Ostrówku, op. Robert Znajomski)

Kat.: klasy VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce – Emilia Goral, kl. VII (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nadrybiu, op. Magdalena Dylewska)

II miejsce – Julia Jakubowska, kl. III gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

III miejsce – Natalia Jurczuk, kl. II, 17 lat (Zespół Szkół im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej, op. Joanna Kowalczyk)

Wyróżnienia:

Olga Wiśniewska, kl. II gim. (Centrum Kultury w Łęcznej, op. Paweł Brodzisz)

Emanuela Roczon, kl. VIII (Szkoła Podstawowa w Malinówce, op. Dorota Jankowska)

TOP

Kontakt

 

Centrum Kultury w Łęcznej   

21-010 Łęczna, ul. Obrońców Pokoju 1
tel./fax 81 752 15 47
tel. kom. 508 253 478
e-mail: info@ck.leczna.pl

Nr konta: 81 1020 3206 0000 8802 0084 1064

CK-Osiedlowy Dom Kultury w Łęcznej

21-010 Łęczna, ul. Górnicza 12
tel. 81 752 15 42
e-mail: odk@ck.leczna.pl