konkurs1.jpg

Centrum Kultury w Łęcznej zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym FESTIWAL dokumentującym XX Festiwal Kapel Ulicznych i Podwórkowych w Łęcznej, który odbędzie się 29 i 30 lipca br. w Łęcznej przy ul. Braci Wójcickich 3.

Uczestnikami konkursu mogą być osoby od 16 roku życia, które zgłoszą do dnia 8 września 2017 r. maksymalnie 6 fotografii (po dwie w każdej kategorii: muzycy, wokół festiwalu, portret) wykonanych podczas trwania festiwalu w Łęcznej.

Organizator przewidział nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc 1-3 oraz za najlepszą fotografię festiwalu (GRAND PRIX). Rozstrzygnięcie konkursu we wrześniu 2017 r. podczas wystawy w Centrum Kultury w Łęcznej ul. Obrońców Pokoju 1 prezentującej najciekawsze prace.

Zapraszamy, w załączeniu szczegółowy regulamin.

Do pobrania:
PlikRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Festiwal KONKURS.doc)REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO - FESTIWAL37 kB2017-07-18 14:11