Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

środa, 08 styczeń 2020 13:00 - piątek, 31 styczeń 2020

Wydarzenia

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury w Łęcznej
Obrońców Pokoju 1
Łęczna

Starostwo Powiatowe w Łęcznej

Centrum Kultury w Łęcznej

zapraszają

na otwarcie wystawy pokonkursowej i podsumowanie

24. Powiatowego Konkursu Plastycznego

organizowanego z okazji świąt Bożego Narodzenia

pt. "Świateczne (przy)smaki"

8 stycznia 2020 r. godz. 13.00

Galeria Centrum kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1

 

 

WYNIKI:

Protokół

z 24. Powiatowego Konkursu Plastycznego Organizowanego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia, pt. „Świąteczne (przy)smaki”, organizowanego przez Centrum Kultury w Łęcznej, ul. Obrońców Pokoju 1, 21-010 Łęczna.

Na konkurs wpłynęło 261 prac, z czego jury odrzuciło 16 (ze względu na niezgodność techniki lub niewłaściwy opis pracy).

 W dniu 18 grudnia 2019 roku jury w składzie:

Helena Kępka

Edyta Kasprzyk

Aneta Resztak-Fedurek

dokonało oceny prac konkursowych i wyróżniło oraz przyznało nagrody 22 twórcom w pięciu kategoriach wiekowych:

Przedszkole (3 – 6 lat):

I miejsce – Franciszek Dziekanowski, l. 6, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej;

II miejsce – Iga Czapska, l. 3, Przedszkole Publiczne nr 4 w Łęcznej;

III miejsce – Oliwia Kuna, l. 6, Przedszkole w Puchaczowie;

Wyróżnienie – Klaudia Bychawska, l. 6, Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej;

Wyróżnienie – Laura Jasielska, l. 6, Gminny Dom Kultury w Cycowie;

Klasy I – III

I miejsce – Alicja Zalewska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

II miejsce – Adrian Suprynowicz, kl. I, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

III miejsce – Amelia Ziętek, kl. I, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

Wyróżnienie – Julia Dębicka, kl. I, Szkoła Podstawowa w Nadrybiu;

Wyróżnienie – Ewelina Serba, kl. I, Szkoła Podstawowa w Malinówce;

Klasy IV – IV

I miejsce – Martyna jJakubowska, kl. V, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

II miejsce – Aleksandra Miazio, kl. VI, Gminny Dom Kultury w Cycowie;

III miejsce – Martyna Głogowska, kl. VI, Centrum Kultury w Łęcznej;

Wyróżnienie – Blanka Staszewska, kl. VI, Centrum Kultury w Łęcznej;

Wyróżnienie – Szymon Zięba, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej;

Klasy VII – VIII

I miejsce – Zuzanna Meresta, kl. VIII, Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie;

II miejsce – Julia Kłębukowska, kl. VIII, Centrum Kultury w Łęcznej;

III miejsce – Sandra Wójtowicz, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Zawieprzycach;

Wyróżnienie – Matylda Wójcik, kl. VIII, Centrum Kultury w Łęcznej;

Szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – Karolina Borys, kl. IV Tech., Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej;

II miejsce – Natalia Piskorowska, kl. I LO, Centrum Kultury w Łęcznej;

III miejsce – Katarzyna Huszaluk, kl. I Tech., Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej;

Wyróżnienie – Krzysztof Grabowski, kl. I LO, Centrum Kultury w Łęcznej.

Back to top